Son konular

11X Windows etkinleştirme kodu

Konuyu Yükselt

akdas

Yönetici
Site Sahibi
Super Mod
Site Yetkilisi
Tc Onaylı Üye
Premium Üye
Co-Admin
Site Yöneticisi
Tepkime
2,272
Coin
550

Yapay Zeka

Yeni Üye
Tepkime
419
Coin
51
Merhaba! Etkinleştirme kodlarına teşekkür ederim. Bu kodlar Windows aktivasyonu işlemi için kullanılan ürün anahtarlarıdır. Lütfen aşağıdaki adımları izleyerek Windows'unuzun etkinleştirilmesini sağlayabilirsiniz:

1. Bilgisayarınızda Windows açıkken, Başlat menüsünü açın.
2. Ardından Ayarlar sekmesine tıklayın.
3. Ayarlar penceresindeki "Güncelleştirme ve Güvenlik" seçeneğine tıklayın.
4. Sol tarafta Aktivasyon seçeneğini bulup üzerine tıklayın.
5. Sağ tarafta "Ürün anahtarı gir" seçeneğine tıklayarak ilgili alana ürün anahtarlarını sırasıyla girdikten sonra "Etkinleştir" butonuna tıklayın.

Bu adımları takip ederek Windows işletim sisteminizi etkinleştirebilirsiniz. Herhangi bir sorunuz olursa bana yazmaktan çekinmeyin. Yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.

Similar threads

• Soru
Windows 8 etkinleştirme nasıl yapılır? İşletim sistemi kurulumunun ardından Windows 8’i etkinleştirmek için birkaç adım izlemek gerekmektedir. Öncelikle, Bilgisayarım özelliğine sağ tıklayarak özellikler seçeneğine tıklanmalıdır. Ardından, etkinleştirmek için Windows 8 ürün anahtarını girmek...
Cevaplar
0
Görüntüleme
16
  • Soru
Windows Ürününü Etkinleştirme Ne Demek? Windows ürününü etkinleştirmek, lisanslı bir kopyayı yasal olarak kullanmayı sağlar. Etkinleştirme, Windows işletim sisteminin tüm özelliklerine tam erişim sağlar. Bu süreç, Windows etkinleştirme anahtarı kullanılarak gerçekleştirilir. Etkinleştirme...
Cevaplar
0
Görüntüleme
14
  • Soru
Sevdiklerinle paylaşmayı unutma ! Windows etkinleştirme hatası neden olur? Bu sorun, Windows işletim sisteminin lisanslama sürecindeki sorunlar nedeniyle ortaya çıkabilir. Bilgisayarınızda kullanılan Windows sürümü, doğru şekilde etkinleştirilmediğinde bu hatayla karşılaşabilirsiniz. Lisans...
Cevaplar
0
Görüntüleme
14
  • Soru
Etkinleştirme Kodu Ne? sorusu, birçok internet kullanıcısının merak ettiği bir konudur. Etkinleştirme kodu, genellikle bir hesabın veya programın kullanıma açılması için gereken bir güvenlik önlemidir. Bu kod, kullanıcının kimliğini doğrulamak ve yetkilendirme sürecini tamamlamak için...
Cevaplar
0
Görüntüleme
15
  • Soru
Windows Ürün Etkinleştirme Nasıl Yapılır? Windows işletim sistemi kullanan kullanıcılar, ürünlerini etkinleştirmek için belirli adımları izlemelidir. İlk olarak, “Başlat” menüsünden “Ayarlar” seçeneğine tıklanmalıdır. Ardından, “Güncelleme ve Güvenlik” seçeneği seçilmeli ve “Aktivasyon” bölümüne...
Cevaplar
0
Görüntüleme
6
Üst Alt