2 Kıtalık Hayvan Şiiri, İki Kıtalık Hayvanlar İle İlgili Şiirler

2 Kıtalık Hayvan Şiiri, İki Kıtalık Hayvanlar İle İlgili Şiirler
0
47

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
44
Coin
256,937
Hayvan Şiirleri Kısa,

Hayvan Şiirleri,

GÜZEL KELEBEK

Uçuyorsun renk renk,
Kanatların rengarenk.
Yaprakların içinde,
Uçuşan bir çiçeksin!

Hergün dahada renklisin,
Bütün herkez seni tanır.
Güzel renklerinle,
Dolaşırsın heryerde!

Anka kuşu

Koparır bir fırtına,
Alır seni sırtına.
Seni hiç incitmeden
Taşır masal yurduna.

Çocukları çok sever,
Onlara hep "gülün" der,
Ve gülünce çocuklar,
O da bizimle güler...

BENİM GÜZEL KEDİCİĞİM

Kedimin adı maviş.
Ben kedimi çok severim
Benim güzel kediciğim,

Ben kedimi çok seviyorumm
Maviş diye çağrırım onu,
Hemen koşar yanıma
Benim güzel kediciğim

Similar threads

Hayvan Sevgisi İle İlgili Şiir Hayvan Sevgisi Şiirleri HAYVAN SEVGİSİ Herkes içindeki hırsını yense, İnsanlar dünyada kardeş olurdu, Katille, zalimle bir dur denilse, Dünya cennet,cennet dünya olurdu. Kim ağlar can çekişen kediye? Kimin kürkün giyer eder hediye. İkisi de düşünse insanız diye...
Cevaplar
0
Görüntüleme
17
Gökkuşağı Şiirleri 2 Kıtalık Gökkuşağı Şiiri Gökkuşağı’m Gökkuşağı’m benim, Kaşına gözüne sürme kalem Boyama gül yüzünü Sahte renklere. Gökkuşağı’m benim, Zaten sen,rengarenksin. Ben seni Senin renklerinle sevdim. Pembe pembe olur Yüzün utanınca Sevinince gözlerin Işıl ışıl. GÖKKUŞAĞI...
Cevaplar
0
Görüntüleme
26
Anne Şiirleri iki Kıtalık 2 Kıtalık Anneler günü Şiirleri ANNE Uyusun da büyüsün Derdin büyüdüm anne Bana o ak sütünden Verdin büyüdüm anne Uykuma yıldızları Serdin büyüdüm anne Anne güzelliğine Erdin, büyüdüm anne FAZIL HÜSNÜ DAĞLARCA CANIM ANNEM Yemeyip de yediren, Giymeyip de...
Cevaplar
0
Görüntüleme
16
Anneler günü Şiirleri 3 Kıtalık Üç Kıtalık Anne Şiirleri ANNE Annemi ben çok severim, Melek annem, güzel annem, Üzülmesin sakın derim Melek annem, güzel annem. İyi doğru sözler onda, Şefkat dolu gözler onda, Sevgi, ışık var yolunda, Melek annem, güzel annem. Anne yüzü ne asil yüz, Anne...
Cevaplar
0
Görüntüleme
32
Aşk Şiirleri 1 Kıtalık 1 Kıtalık Aşk Şiir Örnekleri Özlem Bitti Sona erdi fırtınalı günlerim Özlem rüzgarları çiçek açtı, gel Doğdu özgürlüğün ısındı içim Özlem taburları çiçek açtı, gel Seni Seviyorum Sana baktığımda nedense içim ısınıyor Güneşin bile ısıtamadığı bu kalbi,beni ısıtıyosun...
Cevaplar
0
Görüntüleme
30
Üst Alt