6. sınıf takdir teşekkur hesaplama

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
42
Coin
256,938
teşekkur takdir hesaplama 6sınıf 2024

Oğrencilerimizin merak ve heyecanla beklediği 20242024 Oğretim yılının yarı yıl tatil donemi başlıyor

Yeni sistemde takdir ve teşekkur hesaplanması şu şekilde yapılırDonem sonunda her dersin ortalaması alınarak dersin haftalık ders saati ile carpılır Daha sonra carpım sonucları derslerin haftalık ders saatleri toplamına bolunurCıkan sonuc 4, 5, 6, 7 ve 8 inci sınıflarda puan ortalaması Turkce dersinden 5500, diğer derslerin her birinden 4500 puandan aşağı olmamak şartı ile tum derslerin donem ağırlıklı puan ortalaması 70 0084 99 olanlar Teşekkur, 8500 puan ve yukarı olanlar Takdirname verilir

6 Sınıf Takdir Teşekkur Hesaplamak Programı

Similar threads

• Soru
6 Sınıf Takdir Teşekkur Hesaplama Programı Sevgili oğrenciler Yeni sistemde takdir ve teşekkur hesaplanması şu şekilde yapılır Donem sonunda her dersin ortalaması alınarak dersin haftalık ders saati ile carpılır Daha sonra carpım sonucları derslerin haftalık ders saatleri toplamına bolunur...
Cevaplar
1
Görüntüleme
38
  • Soru
7 Sınıf Takdir Teşekkur Hesaplama Online Takdir Teşekkur noto hesaplama 7 Sınıf Takdir teşekkur notunuzu şoyle hesaplayabilirsiniz; Donem sonunda her dersin ortalaması alınarak dersin haftalık ders saati ile carpılır Daha sonra carpım sonucları derslerin haftalık ders saatleri toplamına...
Cevaplar
0
Görüntüleme
25
  • Soru
Orta 2 Takdir Teşekkur Hesapla 7 Sınıflar Takdir Teşekkur Hesaplaması 7 Sınıf Takdir veya Teşekkur Belgesi almak icin; Turkce Dersi en az 55 puan ve ustu olmalı Diğer dersler de en az 45 puan olmalıdır 7 Sınıf Takdir Teşekkur Hesaplaması şoyle yapılır; Donem sonunda her dersin ortalaması...
Cevaplar
0
Görüntüleme
27
  • Soru
8 Sınıf Takdir ve Teşekkur Hesaplama Online Takdir Teşekkur Notu Hesaplama 8 Sınıf Karne donemi yaklaştıkca oğrencilerin hangi belgeyi alacaklarına dair heyecanları başladı Hangi belgeyi alacağınızı oğrenmek icin oncelikle Tıklayın Daha sonra derslerinizin not ortalamalarını sisteme girerek...
Cevaplar
0
Görüntüleme
39
  • Soru
İlkoğretim Takdir Teşekkur Hesapla 20242024 İlkoğretim Okulları İcin Takdir Teşekkur Hesaplama Sevgili oğrenciler 20241 ve 2024 Eğitim oğretim yılınında sonuna geldiniz Okulların kapanmasına bir kac gun kala tum oğrencilerimizin merak ettiği bir konu acaba takdir yada teşekkur aldımmı kac...
Cevaplar
0
Görüntüleme
23
Üst Alt