Son konular

Abdurrahman Onul Cok Pişmanım İlahi Sozleri

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
41
Coin
256,935
Abdurrahman Onul Cok Pişmanım İlahisinin Sozleri

Aşkındandır Divaneyim
Done Done Pervaneyim
Yıkılmışım Viraneyim
Cok pişmanım ya İlahi

Gunahım cok, yuzum kara
Bi careyim gonlum yara
Ya Rabbena merhamet et
Biz gunahkar kullarına

Son umudum tovbe etmek
Tek arzum sana yonelmek
Senin yolunda can vermek
Cok pişmanım ya İlahi

Aklıma gelir gunahlar
Dolar bu gozlerim ağlar
Şahit olsun karlı dağlar
Cok pişmanım ya İlahi

Sen Mevlasın, affedersin
Rahmetin cok, rahmedersin
Affet Kulunuda ersin
Cok pişmanım ya İlahi

Similar threads

• Soru
Abdurrahman Onul Ucun Kuslar, Ucun Kuslar Abdurrahman Onul, Ucun Kuslar İlahi Sozleri, Abdurrahman Onul Ucun Kuslar Sozleri Abdurrahman Onul Ucun Kuslar İlahisi Ucun kuşlar Medine’ye, Ya Muhammed diye, diye Selam goturun hediye, Ya Muhammed diye, diye *** Yuru gonlum gule, gule, Don orda...
Cevaplar
0
Görüntüleme
20
  • Soru
Abdurrahman Onul Medinenin Yollarında İlahisinin Sozleri Abdurrahman Onul Medinenin Yollarında Sozu Medinenin Yollarında İlahi Sozu Abdurrahman Onul Abdurrahman Onul Medinenin Yollarında ilahi Sozu Medinenin Yollarında İlahisi Medine yoluna vardım Can Muhammed`i aradım Onu gormekti muradım...
Cevaplar
0
Görüntüleme
9
  • Soru
Abdurrahman Onul Seydam İlahi Sozleri Abdurrahman Onul Seydam İlahi Abdurrahman Onul Seydam İlahi Sozleri Yusuf yuzlum , Davut seslim Muhammedi gul nefeslim Huseyindir senin neslin Şeyhim benim Gavsım benim Seydam Seydam şeyhim benim Hasretinle yandı kalbim Sen Efendim Ben koleyim Gavsul...
Cevaplar
0
Görüntüleme
10
  • Soru
Abdurrahman Onul Gul Yuzlu Peygamberim İlahisinin sozleri Abdurrahman Onul Gul Yuzlu Peygamberim sozleri Gul Yuzlu Peygamberim ilahisinin sozleri Abdurrahman Onul Abdurrahman Onul Gul Yuzlu Peygamberim İlahi Sozu Sen Mekkede doğan yuce Resulsun Alemlere rahmet gonderilensin Sana inananlar...
Cevaplar
0
Görüntüleme
107
  • Soru
Abdurrahman Onul Ya Resulallah Sozleri Ya Resulallah İlahi Sozleri Abdurrahman Onul Ya Resulallah İlahi Sozleri Abdurrahman Onul Ya Resulallah İlahi Sozleri Ucarak sıratı gecmek Elinden Kevseri icmek Seninle goz goze gelmek İsterim ya Rasulallah Okun gunlerde senin Yuzun aylarda senin Benim...
Cevaplar
0
Görüntüleme
29
Üst Alt