Son konular

Abdurrahman Onul Taleal Bedru ilahi sozleri

Konuyu Yükselt

zeberus1234

Yeni Üye
Tepkime
9
Coin
2
Abdurrahman Onul Taleal Bedru ilahisi,
Taleal Bedru ilahi sozu,
Taleal Bedru ilahisinin sozleri,
Taleal bedru aleyna sozleri

Abdurrahman Onul Taleal Bedru ilahi sozleri

Taleal bedru aleyna
Min seniyyetil vada
Vecebeş şukru aleyna
Me dea lillahi da

Ay doğdu uzerimize
Veda tepelerinden
Şukur gerekti bizlere
Allaha davetinden

Taleal bedru aleyna
Min seniyyetil vada
Vecebeş şukru aleyna
Me dea lillahi da

Ey bizden secilen elci
Yuce bir davetle geldin
Sen bu şehre şeref verdin
Ey sevgili hoş geldin

Taleal bedru aleyna
Min seniyyetil vada
Vecebeş şukru aleyna
Me dea lillahi da

Sen guneşsin sen aysın
Sen nur ustune nursun
Sen Sureyya ışığısın
Ey sevgili ey rasul

Taleal bedru aleyna
Min seniyyetil vada
Vecebeş şukru aleyna
Me dea lillahi da

Similar threads

• Soru
Ay doğdu uzerimize ilahisi Ay doğdu uzerimize ilahi sozu Taleal bedru aleyna Minseniyyatil veda Vecebeş Şukru aleyna Madea lillahida Eyyuhel Meb usu fiyha Citebil emril muta Cite şerreftel medine Merhaba ya hayrada Ay doğdu Uzerimize Veda tepelerinden Şukur gerekti bizlere Allah'a davetinden...
Cevaplar
0
Görüntüleme
14
  • Soru
Ay Doğdu Uzerimize Ay doğdu uzerimize Veda tepesinden Şukur gerekti bizlere Allah'a davetinden Sen guneşsin sen aysın Sen nur ustune nursun Sen sureyya ışığısın Ey sevgili Ey Rasul Ey bizden secilen elci Yuce bir davetle geldin Sen bu şehre şeref verdin Ey sevgili hoş geldin Ey Rasul sana...
Cevaplar
0
Görüntüleme
8
  • Soru
Ay doğdu uzerimize ilahisi sozleri Mehmet Emin Ay Ay doğdu uzerimize sozleri Ay doğdu uzerimize, Veda tepesinden, Şukur gerekti bizlere, Allah’a davetinden ! *** Sen guneşsin, sen aysın, Sen nur ustune, nursun, Sen sureyya ışığısın, Ey Sevgili, Ey Rasul ! *** Ey bizden secilen elci, Yuce...
Cevaplar
0
Görüntüleme
21
  • Soru
Abdurrahman Onul Gul Yuzlu Peygamberim İlahisinin sozleri Abdurrahman Onul Gul Yuzlu Peygamberim sozleri Gul Yuzlu Peygamberim ilahisinin sozleri Abdurrahman Onul Abdurrahman Onul Gul Yuzlu Peygamberim İlahi Sozu Sen Mekkede doğan yuce Resulsun Alemlere rahmet gonderilensin Sana inananlar...
Cevaplar
0
Görüntüleme
101
  • Soru
Abdurrahman Onul Seydam İlahi Sozleri Abdurrahman Onul Seydam İlahi Abdurrahman Onul Seydam İlahi Sozleri Yusuf yuzlum , Davut seslim Muhammedi gul nefeslim Huseyindir senin neslin Şeyhim benim Gavsım benim Seydam Seydam şeyhim benim Hasretinle yandı kalbim Sen Efendim Ben koleyim Gavsul...
Cevaplar
0
Görüntüleme
10
Üst Alt