Son konular

acık oğretim lisesine geciş ile ilgili bilgi

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
43
Coin
256,938
acık oğretim lisesine geciş ile ilgili bilgi

Cevap: acık oğretim lisesine geciş ile ilgili bilgi

Mesleki Acık Oğretim Lisesinden, Acık Oğretim Lisesine gecmek isteyen oğrencilerden
Şartları tutanların yeni kayıt ve kayıt yenileme donemlerinde Acık Oğretim Lisesine geciş dilekcelerini gondermeleri gerekmektedir Mesleki Acık Oğretim Lisesinden, Acık Oğretim Lisesine gecişler Acık Oğretim Lisesi Mudurluğunce yapılacaktır

Acık Oğretim Lisesinden, Mesleki Acık Oğretim Lisesine gecişler Acık Oğretim Okulları irtibat burosunca (Halk Eğitim Merkezleri) yapılmaktadır

Acık Oğretim Lisesinden orgun eğitime (normal liselere) gecmek isteyen oğrencilerimiz şartları tutuyorsa orgun eğitime geciş yapabilirler Bu durumda olan oğrencilerimiz Acık Oğretim Lisesinden (velisinin şahsen veya posta yolu ile muracaat edip) tasdiknamelerini alarak gitmek istedikleri okula nakil yaptırabilirler

Similar threads

• Soru
Acık Oğretim Lisesi acık lise kayıt nasıl yapılır ACIK OĞRETİM LİSESİNE YENİ KAYIT NASIL YAPILIR? Aşağıdaki şartları taşıyan vatandaşlarımız, Acık Oğretim Lisesine yeni kayıt yaptırabilirler Acık Oğretim Lisesi yeni kayıt işlemleri tum genel liseler ve Milli Eğitim Mudurluklerince...
Cevaplar
0
Görüntüleme
15
  • Soru
Okul değiştirme şartları nedir? Okullar Arası Nakil ve Gecişler Genel Liselere Nakil ve Gecişler Madde 5 Genel liselere nakil ve gecişler: a) Resmi ve ozel Anadolu lisesi, yabancı dil ağırlıklı lise, Anadolu oğretmen lisesi, fen lisesi ve sosyal bilimler lisesinden genel liselere oğrenci...
Cevaplar
0
Görüntüleme
14
  • Soru
ağ işletmenliği taban puanları, ağ işletmenliği dersleri Mesleğin eğitimi; Mesleki ve teknik ortaoğretim kurumlarının Bilişim Teknolojileri alanı Ağ İşletmenliği dalında verilmektedir Ayrıca universitelerin veya ozel kuruluşların actığı kurslarda da bu mesleğin eğitimi verilmektedir Yaygın...
Cevaplar
0
Görüntüleme
32
  • Soru
yok geciş şartları YUKSEKOĞRETİM KURUMLARI ARASINDA ONLİSANS VE LİSANS DUZEYİNDE YATAY GECİŞ ESASLARINA İLİŞKİN YONETMELİK Madde 1 Oğrencilerin bir yuksekoğretim kurumundan diğerine gecişlerinde 2547 sayılı Yuksekoğretim Kanununun 7maddesinin (e) fıkrasına gore hazırlanan bu yonetmelik...
Cevaplar
0
Görüntüleme
19
  • Soru
images2024aiokayitlarinezaman5af9d39ec5d7a 2024 Acık İlkoğretim Okulu Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme İşlemleri Acık İlkoğretim Okulu 20242024 EğitimOğretim Yılı III Donem yeni kayıt işlemleri 7 Mayıs 2024 01 Temmuz 2024 tarihleri arasında yapılacaktır Yeni Kayıt işlemleri, Oğrenci Burolarınca...
Cevaplar
0
Görüntüleme
32
Üst Alt