Son konular

Ağız ve diş randevu alma

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
41
Coin
256,935
merhaba ben aliye,diş icin randevu almak istiyorumAğız ve diş randevu alma nasıl yapılır

Hastane hasta yoğunluğu nedeniyle 2007 tarihinden itibaren randevu sistemine gecmiştir Randevu işlemleri telefon veya internet uzerinden gercekleştirilmektedir Hastalarımız 182 nolu telefonu arayarak telefonla randevu alabilirler İnternet uzerinden randevu almak isteyen hastalarımız internet adresimizde yer alan Online Randevu bolumunden randevu alabilirler

Telefon ya da internet uzerinden randevu alan hastalarımıza gun ve saat olarak randevu verilmektedir Alınan randevu ilk kayıt işlemi icin gecerlidir

Hastanemizde muayene olup (tedavisi devam eden) doktoru tarafından randevusu verilen hastalarımızın tekrar telefon ya da internetten randevu almasına gerek yoktur

Similar threads

• Soru
İnternetten hastanerandevugovtr adresinden veya 182’yi arayarak randevu alabilirsiniz Hastane Randevu Merkezi, Sağlıkta Donuşum Programı kapsamında vatandaşlarımızın sağlık hizmetine daha kolay erişiminin sağlanması ve hastanelerimizin daha etkin ve verimli şekilde hizmet sunabilmesi icin...
Cevaplar
0
Görüntüleme
10
  • Soru
Çapa Tıp Fakültesi online Diş Randevu Alma Çapa İnternetten Diş Randevu Almak Çapa telefonla Diş Randevu Alma Çapa Diş Randevu Alma Telefonla randevu almak için : 0212 4142200’ı arayınız. Çapa İnternetten Diş Randevusu Almak için :Tıklayınız
Cevaplar
0
Görüntüleme
9
  • Soru
Capa Tıp Fakultesi online Diş Randevu Alma Telefonla randevu almak icin : 0212 4142200ı arayınız Capa İnternetten Diş Randevusu Almak icin :Tıklayınız
Cevaplar
0
Görüntüleme
44
  • Soru
Selimpaşa Acil Yardım Ve Travmatoloji Hastanesi Online Randevu Alma Selimpaşa Acil Yardım Ve Travmatoloji Hastanesi İnternet Randevu Alma Selimpaşa Acil Yardım Ve Travmatoloji Hastanesi Randevu Telefonları Selimpaşa Acil Yardım Ve Travmatoloji Hastanesi 01082024 tarihi itibarı ile Prof Dr Necmi...
Cevaplar
0
Görüntüleme
7
  • Soru
Okmeydanı Ağız ve Diş Hastalıkları Hastanesi Randevu Alma Okmeydanı Ağız ve Diş Hastalıkları online Randevu Alma Okmeydanı Ağız ve Diş Hastalıkları telefonla Randevu Alma Randevu almak için aşağıdaki internet adresini ve telefon numarasını kullanabilirsiniz. Online Randevu : İstanbul İl Özel...
Cevaplar
0
Görüntüleme
9
Üst Alt