Son konular

Ahmet Aydın

Konuyu Yükselt

zeberus1234

Yeni Üye
Tepkime
9
Coin
2
Ahmet Aydın, 1 Mart 1971'de Adıyaman Kâhta'da doğdu. Babasının adı Mustafa, annesinin adı Zeliha'dır. Avukat; İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Özel Hukuk Anabilim Dalı'nda ders programını tamamladı. Sağlık Bakanlığı'na bağlı hastanelerde radyoloji teknisyeni olarak çalıştı. Serbest avukatlık yaptı. Orta düzeyde İngilizce bilen Aydın, evlidir.
E Posta[email protected]

TBMM

Similar threads

• Soru
Necdet Ünüvar, 6 Haziran 1960'da Adana Ceyhan'da doğdu. Babasının adı Halil, Annesinin adı Müzeyyen'dir. Tıp Doktoru ve Öğretim Üyesi; Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni bitirdi. Sağlık Bakanlığı Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde iç hastalıkları ile endokrinoloji ve metabolizma...
Cevaplar
0
Görüntüleme
6
  • Soru
Mustafa Hamarat, Mustafa Hamarat Kimdir, Mustafa Hamarat Hakkında Bilgi, Mustafa Hamarat BiyografisiMustafa Hamarat 21 Temmuz 1972 yılında Ordu Akkuş'ta doğdu. Babasının adı Mustafa, annesinin adı Zahide'dir. Avukat Mustafa Hamarat Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. Yüksek lisansını...
Cevaplar
0
Görüntüleme
10
  • Soru
Bekir Bozdağ Kim,Bekir Bozdağ biyografisi,Bekir Bozdağ hakkında bilgi Bekir Bozdağ Kimdir, Hayatı 1 Nisan 1965'te Yozgat Akdağmadeni'nde doğdu. Babasının adı Mehmet Duran, annesinin adı Nuriye'dir. Avukat; Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'ni bitirdi. Yüksek lisansını Uludağ Üniversitesi...
Cevaplar
0
Görüntüleme
11
  • Soru
Dengir Mir Mehmet Fırat, 8 Ağustos 1943'te Adıyaman Kâhta'da doğdu. Babasının adı Ali, annesinin adı Münevver'dir. Çiftçi ve Avukat; Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. Serbest avukatlık, çiftçilik ve ihracatçılık işiyle uğraştı. Akdeniz İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Üyeliği...
Cevaplar
0
Görüntüleme
9
  • Soru
Fehmi Hüsrev Kutlu, 25 Şubat 1961'de Adıyaman'da doğdu. Babasının adı Memet Dursun, annesinin adı Nafia'dır. Avukat; İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. Serbest avukatlık yaptı. Adıyaman Barosu Yönetim Kurulu Üyesi ve Başkanvekili olarak görev yaptı. Adıyamanspor Yönetim Kurulu...
Cevaplar
0
Görüntüleme
7
Üst Alt