Son konular

Ambulans ve acil bakım teknikeri dgs

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
41
Coin
256,935
dgs ambulans ve acil bakım teknikeri
Ambulans ve acil bakım teknikeri dgs

Ambulans ve Acil Bakım Teknikerliği on lisans programını başarı ile bitirenler OSYM
tarafından acılan Dikey Geciş Sınavında başarılı oldukları takdirde Acil Yardım ve Afet
Yonetimi, Hemşirelik, Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri lisans programına dikey geciş
yapabilirler

Similar threads

• Soru
ambulans ve acil bakım teknikerliği taban puanları 2024 ambulans ve acil bakım teknikerliği puanları Ambulans ve acil bakım teknikeri puanları Meslek liselerinin Acil Tıp Teknisyenliği, İlk Yardım ve Acil Bakım Teknisyenliği ve Yaşlı Hizmetleri, Hasta ve Yaşlı Hizmetleri bolumlerinden mezun...
Cevaplar
0
Görüntüleme
15
  • Soru
Ambulans ve Acil Bakım Teknikeri, ambulans ve acil bakım teknikerliği puanları, ambulans ve acil bakım teknikerliği bolumu olan universiteler, ambulans ve acil bakım teknikerliği taban puanları AMBULANS VE ACİL BAKIM TEKNİKERİ Kaza, yangın gibi felaketler sonucunda yaralananlarla, kalp krizi...
Cevaplar
0
Görüntüleme
22
  • Soru
Anestezi teknikerliği lisans tamamlama Anestezi teknikeri lisans tamamlama hakkında Mesleğin eğitimine girebilmek icin, Lise veya dengi okul mezunu olmak, Meslek liselerinin Anestezi ve Anestezi Teknisyenliği alanlarından mezun olanlar Anestezi onlisans programına sınavsız geciş icin...
Cevaplar
0
Görüntüleme
13
  • Soru
ambulans ve acil bakım teknikerliği nedir ambulans ve acil bakım teknikerliği ambulans ve acil bakım teknikeri nedir Kaza, yangın gibi felaketler sonucunda yaralananlarla, kalp krizi, felc, solunum yetersizliği gibi nedenlerle birden bire hastalanan insanları, gerektiğinde bulundukları yerde...
Cevaplar
0
Görüntüleme
10
  • Soru
Antep fıstığı teknikeri meslek eğitimi hakkında Antep fıstığı teknikeri Meslek eğitimi Antep Fıstığı Tarımı ve Teknolojisi programı adı altında sadece Gaziantep Universitesi Nizip Meslek Yuksek Okulunda verilmektedir Eğitim suresi 2 yıldır Eğitim teorik ve pratik olarak verilmektedir ON...
Cevaplar
0
Görüntüleme
13
Üst Alt