Son konular

Ameliyathane hizmetleri bolumu dersleri

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
41
Coin
256,935
ameliyathane hizmetleri dersleri
ameliyathane hizmetleri bolumu dersleri

Ameliyathane hizmetleri programında onlisans duzeyinde 2 yıl sureli eğitim
verilmektedirOn eğitimde başarılı olunması gereken dersler; Matematik,Fizik, Kimya ve Biyoloji

Eğitim suresince Ameliyathane Teknolojisi, Anatomi, Fizyoloji, Davranış Bilimleri,
Enfeksiyon Hastalıkları, İlkyardım, Terminoloji, Turk Dili, Ataturk İlke ve
İnkılapları Tarihi, Yabancı Dil, Sterilizasyon, Kişilerarası İlişkiler, Cerrahi Hastalıkları Bilgisi, Ameliyathane Uygulamaları, Anesteziye Giriş, Hastane İdaresi, ENF Temel Bilgiler Bilimi dersleri okutulmaktadır

Similar threads

• Soru
ameliyat hizmetleri nedir ameliyat hizmetleri bolumu hakkında bilgi ameliyat hizmetleri bolumu Ameliyathane hizmetleri programında onlisans duzeyinde 2 yıl sureli eğitim verilmektedir Eğitim suresince Ameliyathane Teknolojisi, Anatomi, Fizyoloji, Davranış Bilimleri, Enfeksiyon Hastalıkları...
Cevaplar
0
Görüntüleme
14
  • Soru
Ameliyat hizmetleri teknikeri dersleri Ameliyathane hizmetleri teknikeri dersleri nelerdir Ameliyathane hizmetleri programında onlisans duzeyinde 2 yıl sureli eğitim verilmektedir Eğitim suresince Ameliyathane Teknolojisi, Anatomi, Fizyoloji, Davranış Bilimleri, Enfeksiyon Hastalıkları...
Cevaplar
0
Görüntüleme
26
  • Soru
Ameliyathane hizmetleri hangi dersleri görür? Ameliyathanelerde çalışan sağlık personelinin, mesleki yeterliliklerini artırmak için çeşitli dersleri alması gerekmektedir. Ameliyathane hizmetleri eğitim programı, anatomi, fizyoloji, farmakoloji, enfeksiyon kontrolü ve cerrahi teknikler gibi...
Cevaplar
0
Görüntüleme
6
  • Soru
adli tıp teknikerliği bolumu puanları 2024 adli tıp teknikerliği taban puanları Adli tıp teknikerliği taban puanları; Meslek eğitimi, aşağıdaki meslek yuksekokullarının Adli Tıp Teknikerliği bolumunde verilmekte iken, bu bolum adının Otopsi Yardımcılığı olarak değişmesi nedeniyle, Adli Tıp...
Cevaplar
0
Görüntüleme
15
  • Soru
Sevdiklerinle paylaşmayı unutma ! Ameliyathane hizmetleri DGS ile hangi bölümlere geçebilir? Ameliyathane teknikerliği, anestezi teknikerliği, sağlık yönetimi, sağlık kurumları işletmeciliği ve sağlık hizmetleri yönetimi bölümleri arasında geçiş yapabilirsiniz. Ameliyathane hizmetleri DGS...
Cevaplar
0
Görüntüleme
34
Üst Alt