Son konular

Arpadere Köyü Hakkında Bilgi Kınık İzmir

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
43
Coin
256,938
Arpadere - Arpadere Köyü - Arpadere Köyü Kınık - İzmir - Arpadere Hakkında - Arpadere Resimleri - Arpadere Tanıtım - Arpadere Bilgileri

İlçe : Kınık

İL : İzmir

Köyün iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir.

Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanır.

Sağlık Evi - Yok
Sağlık Ocağı - Yok
İlköğretim Okulu Var / Faal Değil - Taşımalı Eğitim Yapılıyor
PTT Şubesi Yok - PTT Acentası Yok
Su Şebekesi Var
Kanalizasyon Var

Köy Muhtarı : -

Muhtarlık Erişim Bilgileri : -

Telefon : 0 (232)

Cep Telefonu : 0 (-)

Demografik Bilgiler :

Nüfusu : 2000 / 421

1997 / 437

İle Uzaklığı : 138 km

İlçeye Uzaklığı : 18 km

Rakım : 430 m

Kaynak : Vikipedi, özgür ansiklopedi

Kaynak : Yerel Net

Arpadere köyüne ait bilgi ve resimleri bu konu altında paylaşabilirsiniz

Similar threads

• Soru
Arpadere Köyü Hamamözü- Arpadere Köyü Hakkında - Arpadere Köyü Tanıtımı - Arpadere Köyü Resimleri Bilgiler Nüfus 405 [1] (2007) Koordinatlar Posta Kodu 05720 Alan Kodu 0358 Yönetim Coğrafi Bölge Karadeniz Bölgesi İl Amasya İlçe Hamamözü Arpadere, Amasya ilinin Hamamözü ilçesine bağlı bir...
Cevaplar
0
Görüntüleme
9
  • Soru
arpadere köyü bilgileri - arpadere köyü tanıtım - arpadere köyü resimleri Arpa dere, Aydın ilinin İncirliova ilçesine bağlı bir köydür. Tarihi Köyün adının nereden geldiği ve geçmişi hakkında bilgi yoktur. İlçeye 23 km. uzaklıkta Tire yolu üzerinde Aydın Dağları yamaçlarında kurulmuştur...
Cevaplar
0
Görüntüleme
16
  • Soru
Hamamözü Mağaraobruğu Köyü Bilgileri - Mağaraobruğu Köyü Hakkında - Mağaraobruğu Köyü Tanıtımı - Mağaraobruğu Köyü Resimleri Mağaraobruğu Köyü, Amasya ilinin Hamamözü ilçesine bağlı bir köydür. İlçe: HAMAMÖZÜ İl:AMASYA Tarihi Mağaraobruğu köyü 1800 lü yılarda kurulmuştur.Köyün kurucusu...
Cevaplar
0
Görüntüleme
8
  • Soru
Sulusaray Alpudere Köyü - Alpudere Köyü Hakkında - Alpudere Köyü Tanıtımı - Alpudere Köyü Resimleri Tarihi Alpudere Köyü Sebastapolis zamaninda Sebastopolisin en önemli beldelerindendir. Alpudere Köyü şu ana kadar 5 isim degiştirmiştir:Gebekoya ,Altindere, Arpadere, Siyastoras ve...
Cevaplar
0
Görüntüleme
9
  • Soru
Değirmencieli - Değirmencieli Köyü - Değirmencieli Köyü Kınık - İzmir - Değirmencieli Hakkında - Değirmencieli Resimleri - Değirmencieli Tanıtım - Değirmencieli Bilgileri İlçe : Kınık İL : İzmir Köyün iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir. Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa...
Cevaplar
0
Görüntüleme
8
Üst Alt