Son konular

Arpaseki Köyü Hakkında Bilgi Kınık İzmir

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
43
Coin
256,938
Arpaseki - Arpaseki Köyü - Arpaseki Köyü Kınık - İzmir - Arpaseki Hakkında - Arpaseki Resimleri - Arpaseki Tanıtım - Arpaseki Bilgileri

İlçe : Kınık

İL : İzmir

Köyün iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir.

Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanır.

Sağlık Evi - Yok
Sağlık Ocağı - Yok
İlköğretim Okulu Var / Faal Değil
PTT Şubesi Yok - PTT Acentası Var
Su Şebekesi Yok
Kanalizasyon Var

Köy Muhtarı : -

Muhtarlık Erişim Bilgileri : -

Telefon : 0 (232)

Cep Telefonu : 0 (-)

Demografik Bilgiler :

Nüfusu : 2000 / 918

1997 / 867

İle Uzaklığı : 135 km

İlçeye Uzaklığı : 15 km

Rakım : 370 m

Kaynak : Vikipedi, özgür ansiklopedi

Kaynak : Yerel Net

Arpaseki köyüne ait bilgi ve resimleri bu konu altında paylaşabilirsiniz

Similar threads

• Soru
Mıstıklar - Mıstıklar Köyü - Mıstıklar Köyü Kınık - İzmir - Mıstıklar Hakkında - Mıstıklar Resimleri - Mıstıklar Tanıtım - Mıstıklar Bilgileri İlçe : Kınık İL : İzmir Köyün iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir. Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanır. Sağlık Evi - Yok...
Cevaplar
0
Görüntüleme
8
  • Soru
Bağalanı - Bağalanı Köyü - Bağalanı Köyü Kınık - İzmir - Bağalanı Hakkında - Bağalanı Resimleri - Bağalanı Tanıtım - Bağalanı Bilgileri İlçe : Kınık İL : İzmir Köyün iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir. Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanır. Sağlık Evi - Yok Sağlık...
Cevaplar
0
Görüntüleme
18
  • Soru
Kocaömerli - Kocaömerli Köyü - Kocaömerli Köyü Kınık - İzmir - Kocaömerli Hakkında - Kocaömerli Resimleri - Kocaömerli Tanıtım - Kocaömerli Bilgileri İlçe : Kınık İL : İzmir Köyün iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir. Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanır. Sağlık Evi -...
Cevaplar
0
Görüntüleme
12
  • Soru
Arpadere - Arpadere Köyü - Arpadere Köyü Kınık - İzmir - Arpadere Hakkında - Arpadere Resimleri - Arpadere Tanıtım - Arpadere Bilgileri İlçe : Kınık İL : İzmir Köyün iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir. Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanır. Sağlık Evi - Yok Sağlık...
Cevaplar
0
Görüntüleme
10
  • Soru
Aziziye - Aziziye Köyü - Aziziye Köyü Kınık - İzmir - Aziziye Hakkında - Aziziye Resimleri - Aziziye Tanıtım - Aziziye Bilgileri İlçe : Kınık İL : İzmir Köyün iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir. Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanır. Sağlık Evi - Yok Sağlık Ocağı -...
Cevaplar
0
Görüntüleme
18
Üst Alt