Son konular

Aşkın başladığı ilk yer TAYYİMEKAN

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
43
Coin
256,938
Arkadaşlar en son okuduğum kitapı sizlere anlatmak istedim hep merak etmeşimdir doğmadan once nerde ne yapıyorduk nette kısa bir araştırmadan sonra tayyimekan başlığını buldum ve bu konuda yazılmış bir kitap gordum aldım okudum harika zahmete girerek kitapın arka kapağından yazanları paylaşıyorum tavsiye ederim

Kaderiniz sizin elinizde Ama nasıl?
Beden ve ruh butunluğu, ruhun bedenden cıkması, ruhun kac gram geldiği derken bir şeyi unuttuk: Henuz bir bedene kavuşmamış ruhlar neredeler?
Zamanın ve mekanın olmadığı bir evren: Tayyimekan Her evren gibi orada da şifreler, olasılıklar, ırklar ve savaşlar var Tayyimekan'da; bedene kavuşacak olan bir ruhun heyecanına, imkansızı isteyen bir bilim adamının azmine, yıllar once oğlunu kaybetmiş bir annenin acısına, bilinmezliğe doğru giden bir bilgenin seyahatine ortak olacaksınız
Hayal gucunuzun sınırlarını zorlamaya başlayın, Arif Muti'nin keşfettiği evren hareketleniyor, Tayyimekan efsanesi başlıyor

kitapdan bi bolum :

yusuf : Hocam herkes kendi kaderini secer diyorsunuz, ne bilim, ben niye dunyanın en zengini olmayı secmemişim ki ?
mehmet hoca : zenginlik; iki lokma ekmeği sağlık ve huzurla yiyebilmek, değil mi ?

Üst Alt