Son konular

Aydın neleri meşhur - Aydın'ın neleri ünlü

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
43
Coin
256,938
aydın neyi meşhur,aydın neyiyle meşhur,aydının ünlüleri,aydının nesi meşhur,aydının ünlü yerleri
AYDIN NELERİ İLE ÜNLÜ

Deve Güreşleri, Büyük Menderes Nehri, Afrodisias-Milet-Didim-Priene Antik Kentleri ile Kuşadası, Aydın İnciri, Dilek Yarımadası Milli Parkı.

Similar threads

• Soru
Aydın neyi meşhur Aydında ne meşhur Deve Güreşleri, Büyük Menderes Nehri, Afrodisias-Milet-Didim-Priene Antik Kentleri ile Kuşadası, Aydın İnciri, Dilek Yarımadası Milli Parkı
Cevaplar
0
Görüntüleme
19
  • Soru
Aydin YÜZÖLÇÜMÜ: 8.007 km² NÜFUS: 824.816 (1990) İL TRAFİK NO: 09 İLÇELER: Aydın (merkez), Bozdoğan, Buharkent, Çine, Germencik, İncirliova, Karacasu, Karpuzlu, Koçarlı, Köşk, Kuyucak, Kuşadası, Nazilli, Söke, Sultanhisar, Didim, Yenipazar. İLGİ ÇEKİCİ YERLER: Tavşanburnu, Dilek...
Cevaplar
0
Görüntüleme
22
  • Soru
Aydın İlçeleri İsimleri Aydının İlçelerinin Özellikleri Aydının İlçeleri Nelerdir Aydının İlçeleri Aydın’ın İlçeleri, Özellikleri Bozdoğan: Büyük Menderes havzasının güneyinde Akçay'ın suladığı ovanın yanında yükselen Madran dağı eteklerindeki iki tepe üzerine kurulmuştur. Aydın'a 76 km...
Cevaplar
0
Görüntüleme
26
  • Soru
Hangi İlin Nesi Meşhur Hangi Şehrin neyi unlu İllerimiz ve neyi ile meşhur olduklarını şu şekilde sıralayabiliriz; Adana'nın Neyi Meşhur? Adana Pamuk (Beyaz altın), Adana Kebabı, Cukurova, Adana Anavarza Kalesi, Adana Misis Antik Kenti, Adana Tekir Yaylası, Yaşar Kemal, Sakıp Sabancı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
32
  • Soru
manisa neyi meşhur,manisa neyiyle meşhur,manisanın ünlü yerleri,manisanın ünlüleriMANİSA NELERİ İLE ÜNLÜ: Sard Antik Kenti, Mesir Macunu, Spil Dağı Milli Parkı, Üzüm ve Tütün Üretimi, Soma’nın Linyiti, Ağlayan Kaya ( Nyobe ) Muradiye ve Ulu Cami Külliyeleri, Vestel Fabrikaları
Cevaplar
1
Görüntüleme
12
Üst Alt