Son konular

Ayvatlar Köyü Bergama - İzmir

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
43
Coin
256,938
Ayvatlar - Ayvatlar Köyü - Ayvatlar Köyü Bergama - İzmir - Ayvatlar Hakkında - Ayvatlar Resimleri - Ayvatlar Tanıtım - Ayvatlar Bilgileri

İlçe : Bergama

İL : İzmir

Köyün iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir.

Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanır.

Sağlık Evi - Yok
Sağlık Ocağı - Yok
İlköğretim Okulu Var / Faal Değil - Taşımalı Eğitim Yapılıyor
PTT Şubesi Yok - PTT Acentası Yok
Su Şebekesi Var
Kanalizasyon Var

Köy Muhtarı : HASAN HÜSEYİN ATEŞ

Muhtarlık Erişim Bilgileri :

Telefon : 0 (232) 656 43 12

Cep Telefonu : 0 (532) 640 77 56

Demografik Bilgiler :

Nüfusu : 2000 / 368

1997 / 373

İle Uzaklığı : 139 km

İlçeye Uzaklığı : 32 km

Rakım : 550 m

Kaynak : Vikipedi, özgür ansiklopedi

Kaynak : Yerel Net

Ayvatlar köyüne ait bilgi ve resimleri bu konu altında paylaşabilirsiniz

Similar threads

• Soru
ayvatlar köyü bilgileri - ayvatlar köyü tanıtım - ayvatlar köyü resimleri Ayvatlar, Manisa ilinin Kula ilçesine bağlı bir köydür. Tarihi Ayvatlar köyü nüfuz olarak kalabalık olmayıp köy göç vermektedir. köyün geçim kaynağı arpa buğday,nohut ve tütündür.ayrıca köyde hayvancılık yaygın olarak...
Cevaplar
0
Görüntüleme
14
  • Soru
Terzihaliller - Terzihaliller Köyü - Terzihaliller Köyü Bergama - İzmir - Terzihaliller Hakkında - Terzihaliller Resimleri - Terzihaliller Tanıtım - Terzihaliller Bilgileri İlçe : Bergama İL : İzmir Köyün iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir. Köyün ekonomisi tarım ve...
Cevaplar
0
Görüntüleme
21
  • Soru
Demircidere - Demircidere Köyü - Demircidere Köyü Bergama - İzmir - Demircidere Hakkında - Demircidere Resimleri - Demircidere Tanıtım - Demircidere Bilgileri İlçe : Bergama İL : İzmir Köyün iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir. Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanır...
Cevaplar
0
Görüntüleme
16
  • Soru
Aşağıkırıklar Köyü Bergama - İzmir Aşağıkırıklar - Aşağıkırıklar Köyü - Aşağıkırıklar Köyü Bergama - İzmir - Aşağıkırıklar Hakkında - Aşağıkırıklar Resimleri - Aşağıkırıklar Tanıtım - Aşağıkırıklar Bilgileri İlçe : Bergama İL : İzmir Köyün iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir...
Cevaplar
0
Görüntüleme
18
  • Soru
Kozak Yukarıbey KOZAK ADINI NERDEN ALIR? Kozak, İzmir Bergama yöresinde bir bölge. Yöre halkı arasında Bergama ile Çanakkale arasındaki köylere Kozak Köyleri denir. Fıstık çamları ile kaplı olan bu yörenin Kozak adını almasının nedeni bitki örtüsünden dolayıdır. Çam ağaçlarının fıstık meyvası...
Cevaplar
0
Görüntüleme
10
Üst Alt