Ben Yüreğimi Uyutmaya Gidiyorum.

Ben Yüreğimi Uyutmaya Gidiyorum.
0
17

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
44
Coin
256,937
Yüreğimi uyutmaya gidiyorum.

Canım yanıyor tüm kelimelerim tükenmiş, kaynağını bulamayan su gibiyim
deli gibi çağlarken akamıyorum. Duvarlar mı örülmüş aşkın önüne, setler mi
çekilmiş. Buradayım diyorsun yüreğim yüreğinde. Neden hissetmez yüreğim yüreğini.
Suretin yanımdayken ruhun ruhumla neden buluşamıyor .Neden ulaşamıyorum yüreğine.

Derin uykulara çekilme vaktidir şimdi . Yorulan yüreğimi uyutma vaktidir.

Ben beynimle sevmeyi öğrenemedim sevgili oysa ki sizin dünyanızda aşk farklı yüreğimle
seviyorum derken beyninizle seviyorsunuz. Sorguluyor yargılıyor ve kararlar alıyorsunuz
oysa ki duygular sorgulanmayı sevmez ne hissediyorsan onu yaşamak istersin. Yargılanmaktan
hoşlanmaz kırılır.

Aşk coşturandır, heyecanlandırandır, beklenendir, özlenendir, tektirparça parça yaşanmaz aşk .
Bir parçasını şimdi yaşayayım nasılsa seviyor benimdir diyemezsin, her an gidebilecek kadar
hassastır aşk. Seviyorsa kalır diyemezsin aşktan bu kadar kolay gidilebilir mi diye
sorgulayamazsın. Duygular akamazsa ruhuna ve çarparsa duvarlarına unutma aynı
şiddette geri döner geldiği yere.

Ben senin dünyanda ki aşkı anlayamadım sevgili . Öğrenmeye çalıştım. İçim acıdıkça acıyan
yanlarımı sevginle iyileştirmeye çalıştım. Bir gülüşün unutturdu bazen acılarımı,
bir öpüş döndürmeye yetti başımı. Sevgi sözcüklerinle zirveye tırmandım ve o zirvede
kaybolmamak için sıkı sıkıya tuttum ellerinden. Hayatımda esen rüzgarımdın benim.
Ve o rüzgarın dinmemesi için tanrıya yakarışlarımdın. Anlık değildi sevmelerim her ne
kadar anlarda sevmeye çalışsam da seni diye kelimelere dokunuşlarım.

İçim acıyor şimdi sevgiliyüreğimi uyutma vaktisenin dünyanda ki gibi sevmeyi beceremedim .

Aşk beynimizi uyuşturmak için kendi kendimize söylediğimiz yalanların toplamıdır somut
dünyanızda ben soyut dünyamda gerçeklerimle mutluydum.

Ey sevgili sebebini bilmediğim hayal kırıklıklarınla dolu şu an yüreğim . Sen beni ben seni
anlamaya çalışırken yorulan yüreğimi uyutmaya gidiyorum.

Yürek olmadan yaşanabilirse bir sevda hala senin aşk dediğin yerdeyim bekliyorum .

Öğret bana dünyanda ki aşkısen benim dünyamda ki aşka aşık oldun çünkü aşk benim
dünyamda çok güzel çok özelsende öğret bana sende ki aşkı gönüllüyüm öğrenmeye.

Yürek olmadan aşk oluyorsa öğret bana sana dair ne varsa ben yüreğimi avutmaya gidiyorum .

Üst Alt