Son konular

Çalıbahçe Köyü Bergama - İzmir

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
43
Coin
256,938
Çalıbahçe - Çalıbahçe Köyü - Çalıbahçe Köyü Bergama - İzmir - Çalıbahçe Hakkında - Çalıbahçe Resimleri - Çalıbahçe Tanıtım - Çalıbahçe Bilgileri

İlçe : Bergama

İL : İzmir

Köyün iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir.

Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanır.

Sağlık Evi - Yok
Sağlık Ocağı - Yok
İlköğretim Okulu Var / Faal Değil - Taşımalı Eğitim Yapılıyor
PTT Şubesi Yok - PTT Acentası Yok
Su Şebekesi Var
Kanalizasyon Yok

Köy Muhtarı : MEHMET GÜREL

Muhtarlık Erişim Bilgileri :

Telefon : 0 (232) 664 73 22

Cep Telefonu : 0 (535) 499 35 20

Demografik Bilgiler :

Nüfusu : 2000 / 105

1997 / 102

İle Uzaklığı : 93 km

İlçeye Uzaklığı : 32 km

Rakım : 240 m

Kaynak : Vikipedi, özgür ansiklopedi

Kaynak : Yerel Net

Çalıbahçe köyüne ait bilgi ve resimleri bu konu altında paylaşabilirsiniz

Similar threads

• Soru
Karahıdırlı - Karahıdırlı Köyü - Karahıdırlı Köyü Bergama - İzmir - Karahıdırlı Hakkında - Karahıdırlı Resimleri - Karahıdırlı Tanıtım - Karahıdırlı Bilgileri İlçe : Bergama İL : İzmir Köyün iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir. Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanır...
Cevaplar
0
Görüntüleme
15
  • Soru
Örlemiş - Örlemiş Köyü - Örlemiş Köyü Bergama - İzmir - ÖrenliÖrlemiş Hakkında - Örlemiş Resimleri - Örlemiş Tanıtım - Örlemiş Bilgileri İlçe : Bergama İL : İzmir Köyün iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir. Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanır. Sağlık Evi - Yok Sağlık...
Cevaplar
0
Görüntüleme
23
  • Soru
Durmuşlar - Durmuşlar Köyü - Durmuşlar Köyü Bergama - İzmir - Durmuşlar Hakkında - Durmuşlar Resimleri - Durmuşlar Tanıtım - Durmuşlar Bilgileri İlçe : Bergama İL : İzmir Köyün iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir. Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanır. Sağlık Evi - Yok...
Cevaplar
0
Görüntüleme
28
  • Soru
Bozköy - Bozköy Köyü - Bozköy Köyü Bergama - İzmir - Bozköy Hakkında - Bozköy Resimleri - Bozköy Tanıtım - Bozköy Bilgileri İlçe : Bergama İL : İzmir Bozköy köyü, İzmir ilinin Bergama ilçesine bağlı, Bergama'ya 15 km uzaklıkta bir köydür. Geniş ve verimli topraklara sahip köyde pekçok tarım...
Cevaplar
0
Görüntüleme
17
  • Soru
Küçükkaya - Küçükkaya Köyü - Küçükkaya Köyü Bergama - İzmir - Küçükkaya Hakkında - Küçükkaya Resimleri - Küçükkaya Tanıtım - Küçükkaya Bilgileri İlçe : Bergama İL : İzmir Köyün iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir. Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanır. Sağlık Evi - Yok...
Cevaplar
0
Görüntüleme
10
Üst Alt