Son konular

Çamdibi İlköğretim Okulu Bilgileri Aslanapa Kütahya

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
43
Coin
256,938
Çamdibi İlköğretim Okulu Bilgileri Aslanapa Kütahya

Çamdibi İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Köyümüz Aslanapa İlçesine 15 km uzaklıktadır. Çamdibi köy halkı geçimini tarım ve hayvancılıkla sağlamaktadır. Okul binamız tek katlı ve iki derslikli olup, soba ile ısınmaktadır.

Okulumuz 1-2-3 birleştirilmiş sınıf olarak eğitim vermektedir. Ayrıca okulumuz bünyesinde anasınıfı 2006-2007 eğitim-öğretim yılında açılmış olup halen eğitime devam edilmektedir. Toplam 30 öğrencimiz bulunmaktadır.

Okulumuzda 1-2-3.sınıflarda Müdür Yetkili Öğretmenimiz Selma ÇAN, anasınıfına ise Usta Öğretici Hatice ÇAKAR görev yapmaktadır.

Çamdibi İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Aslanapa
Okulun Telefonu: 274 3486038
Okulun Faksı:
Okulun Adresi: ÇAMDİBİ KÖYÜ
Okulun Web Adresi:
Okulun E-Posta Adresi:
Okulun Müdürü:
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Metropol İçi / Dışı :
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Çamdibi İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr -

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Similar threads

• Soru
Aslanapa Çamdibi Köyü - Çamdibi Köyü Hakkında - ÇamdibiKöyü Tanıtımı - Çamdibi Köyü Resimleri İlçe: ASLANAPA - İl: KÜTAHYA Köy Muhtarı: ALİ YILDIRIM Muhtarlık Erişim Bilgileri: Telefon: Cep Telefonu: 0 532 733 09 89 Demografik Bilgiler: Nüfusu: 2000 652 1997 493 İle...
Cevaplar
0
Görüntüleme
15
  • Soru
Aslıhanlar İlköğretim Okulu Hakkında - Aslıhanlar İlköğretim Okulu Tanıtım - Aslıhanlar İlköğretim Okulu Resimleri - Aslıhanlar İlköğretim Okulu İletişim Aslıhanlar İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz : Okulumuz 1940 yılında köylüler tarafından yapılıp faaliyete geçirilmiştir...
Cevaplar
0
Görüntüleme
2
  • Soru
Bayat İlköğretim Okulu Hakkında - Bayat İlköğretim Okulu Tanıtım - Bayat İlköğretim Okulu Resimleri - Bayat İlköğretim Okulu İletişim Bayat İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz : Okulumuz Kütahya'nın Aslanapa ilçesinin Bayat Köyü'ndedir. Okulumuzda 1-2-3. sınıflar birleştirilmiş...
Cevaplar
0
Görüntüleme
9
  • Soru
Aslanapa İlköğretim Okulu Hakkında - Aslanapa İlköğretim Okulu Tanıtım - Aslanapa İlköğretim Okulu Resimleri - Aslanapa İlköğretim Okulu İletişim Aslanapa İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz : Okulumuz 28/09/1967 yılında Aslanapa Merkez Camii yanındaki Kuran Kursu ek binasında...
Cevaplar
0
Görüntüleme
11
  • Soru
Bezirgan İlköğretim Okulu Hakkında - Bezirgan İlköğretim Okulu Tanıtım - Bezirgan İlköğretim Okulu Resimleri - Bezirgan İlköğretim Okulu İletişim Bezirgan İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz : Okulumuz 1949 yılında Eğitime açılmıştır. 1970'te depremde okul binası yıkılarak...
Cevaplar
0
Görüntüleme
13
Üst Alt