Son konular

Çayboyu Köyü Tarsus Mersin

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
41
Coin
256,935
çayboyu köyü bilgileri - çayboyu köyü tanıtım - çayboyu köyü resimleri

İlçe: TARSUS - İl: MERSİN

Köy Muhtarı:Bilgi yok

Muhtarlık Erişim Bilgileri:

Telefon:Bilgi yok

Cep Telefonu:Bilgi yok

Demografik Bilgiler:

Nüfusu:

2000:683

İle Uzaklığı:45 km

İlçeye Uzaklığı:23 km

Rakım:1 m

kaynak / yerel net

köyünüze ait bilgi ve resimleri bu konu altında paylaşabilirsiniz

Similar threads

• Soru
çağbaşı köyü resimleri - çağbaşı köyü tanıtım - çağbaşı köyü bilgileri İlçe: TARSUS - İl: MERSİN Köy Muhtarı:Bilgi yok Muhtarlık Erişim Bilgileri: Telefon:Bilgi yok Cep Telefonu:Bilgi yok Demografik Bilgiler: Nüfusu: 2000:668 İle Uzaklığı: 55 km İlçeye Uzaklığı: 17 km Rakım:7 m...
Cevaplar
0
Görüntüleme
14
  • Soru
çamtepe köyü bilgileri - çamtepe köyü resimleri - çamtepe köyü tanıtım İlçe: TARSUS İl: MERSİN Köy Muhtarı:Bilgi yok Muhtarlık Erişim Bilgileri: Telefon:Bilgi yok Cep Telefonu:Bilgi yok Demografik Bilgiler: Nüfusu: 2000:307 İle Uzaklığı:33 km İlçeye Uzaklığı: 12 km Rakım:95 m...
Cevaplar
0
Görüntüleme
12
  • Soru
çavuşlu köyü bilgileri - çavulu köyü resimleri - çavuşlu köyü tanıtım İlçe: TARSUS - İl: MERSİN Köy Muhtarı:Bilgi yok Muhtarlık Erişim Bilgileri: Telefon:Bilgi yok Cep Telefonu:Bilgi yok Demografik Bilgiler: Nüfusu: 2000:498 İle Uzaklığı:70 km İlçeye Uzaklığı: 35 km Rakım:400 m...
Cevaplar
0
Görüntüleme
13
  • Soru
çevreli köyü bilgileri - çevreli köyü tanıtım - çevreli köyü resimleri İlçe: TARSUS - İl: MERSİN Köy Muhtarı:Bilgi yok Muhtarlık Erişim Bilgileri: Telefon:Bilgi yok Cep Telefonu:Bilgi yok Demografik Bilgiler: Nüfusu: 2000:254 İle Uzaklığı:46 km İlçeye Uzaklığı:22 km Rakım: 250 m...
Cevaplar
0
Görüntüleme
21
  • Soru
yeniçay köyü bilgileri - yeniçay köyü tanıtım - yeniçay köyü resimleri İlçe: TARSUS - İl: MERSİN Köy Muhtarı:Bilgi yok Muhtarlık Erişim Bilgileri: Telefon:Bilgi yok Cep Telefonu:Bilgi yok Demografik Bilgiler: Nüfusu: 2000:170 İle Uzaklığı:37 km İlçeye Uzaklığı: 7 km Rakım: 5 m...
Cevaplar
0
Görüntüleme
15
Üst Alt