Cemilli Köyü Merkez Mersin

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
41
Coin
256,935
cemilli köyü bilgileri - cemilli köyü resimleri - cemilli köyü tanıtım

İlçe: MERKEZ İl: MERSİN

Köy Muhtarı: HALİL BAĞCI

Muhtarlık Erişim Bilgileri:

Telefon:Bilgi yok

Cep Telefonu:Bilgi yok

Demografik Bilgiler:

Nüfusu:

2000:223

İle Uzaklığı:21 km

İlçeye Uzaklığı:21 km

kaynak/ yerel net / vikipedi / özgür ansiklopedi

köyünüze ait bilgi ve resimleri bu konu altında paylaşabilirsiniz

Similar threads

• Soru
camili köyü bilgileri - camili köyü resimleri - camili köyü tanıtım İlçe: MERKEZ İl: MERSİN Köy Muhtarı: Muhtarlık Erişim Bilgileri: Telefon:Bilgi yok Cep Telefonu:Bilgi yok Demografik Bilgiler: Nüfusu: 2000:780 İle Uzaklığı: 10 km İlçeye Uzaklığı:10 km kaynak/ yerel net /...
Cevaplar
0
Görüntüleme
14
  • Soru
çağlarca köyü bilgileri - çağlarca köyü tanıtım - çağlarca köyü bilgileri İlçe: MERKEZ - İl: MERSİN Köy Muhtarı: FATİH YILMAZ Muhtarlık Erişim Bilgileri: Telefon:Bilgi yok Cep Telefonu:Bilgi yok Demografik Bilgiler: Nüfusu: 2000:329 İle Uzaklığı: 44 km İlçeye Uzaklığı:44 km kaynak/...
Cevaplar
0
Görüntüleme
13
  • Soru
çandır köyü bilgileri - çandır köyü tanıtım - çandır köyü resimleri İlçe: MERKEZ - İl: MERSİN Köy Muhtarı: Muhtarlık Erişim Bilgileri: Telefon:Bilgi yok Cep Telefonu:Bilgi yok Demografik Bilgiler: Nüfusu: 2000:355 İle Uzaklığı: 35 km İlçeye Uzaklığı:35 km kaynak / yerel net...
Cevaplar
0
Görüntüleme
15
  • Soru
çeltikçi köyü bilgileri - çeltikçi köyü resimleri - çeltikçi köyü tanıtım İlçe: ANAMUR - İl: MERSİN Köy Muhtarı: MUSTAFA RIFAT OKBAZ Muhtarlık Erişim Bilgileri: Telefon:Bilgi yok Cep Telefonu:Bilgi yok Demografik Bilgiler: Nüfusu: 2000:678 1997:634 İle Uzaklığı:223 km İlçeye...
Cevaplar
0
Görüntüleme
13
  • Soru
yüksekoluk köyü bilgileri - yüksekoluk köyü tanıtım - yüksekoluk köyü resimleri İlçe: MERKEZ - İl: MERSİN Köy Muhtarı: YAKUP TOPKARA Muhtarlık Erişim Bilgileri: Telefon:Bilgi yok Cep Telefonu:Bilgi yok Demografik Bilgiler: Nüfusu: 2000:355 İle Uzaklığı:48 km İlçeye Uzaklığı:48 km...
Cevaplar
0
Görüntüleme
6
Üst Alt