Son konular

Cevaplı Köyü Bergama - İzmir

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
43
Coin
256,938
Cevaplı - Cevaplı Köyü - Cevaplı Köyü Bergama - İzmir - Cevaplı Hakkında - Cevaplı Resimleri - Cevaplı Tanıtım - Cevaplı Bilgileri

İlçe : Bergama

İL : İzmir

Köyün iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir.

Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanır.

Sağlık Evi - Yok
Sağlık Ocağı - Yok
İlköğretim Okulu Var / Faal Değil - Taşımalı Eğitim Yapılıyor
PTT Şubesi Yok - PTT Acentası Yok
Su Şebekesi Var
Kanalizasyon Yok

Köy Muhtarı : MUAMMER KIZILTAN

Muhtarlık Erişim Bilgileri :

Telefon : 0 (232) 664 72 58

Cep Telefonu : 0 (533) 212 14 18

Demografik Bilgiler :

Nüfusu : 2000 / 115

1997 / 111

İle Uzaklığı : 100 km

İlçeye Uzaklığı : 19 km

Rakım : 230 m

Kaynak : Vikipedi, özgür ansiklopedi

Kaynak : Yerel Net

Cevaplı köyüne ait bilgi ve resimleri bu konu altında paylaşabilirsiniz

Similar threads

• Soru
Eğrigöl - Eğrigöl Köyü - Eğrigöl Köyü Bergama - İzmir - Eğrigöl Hakkında - Eğrigöl Resimleri - Eğrigöl Tanıtım - Eğrigöl Bilgileri İlçe : Bergama İL : İzmir Çok eski geçmişi vardır. Bundan 30 sene önce Eğrigöl köyü, daha yüksek bir arazide kurulu iken muhtar Namık Kemal Çubuk sayesinde 2 km...
Cevaplar
0
Görüntüleme
15
  • Soru
Maruflar - Maruflar Köyü - Maruflar Köyü Bergama - İzmir - Maruflar Hakkında - Maruflar Resimleri - Maruflar Tanıtım - Mahmudiye Bilgileri İlçe : Bergama İL : İzmir Köyün iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir. Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanır. Sağlık Evi - Yok...
Cevaplar
0
Görüntüleme
10
  • Soru
Bozköy - Bozköy Köyü - Bozköy Köyü Bergama - İzmir - Bozköy Hakkında - Bozköy Resimleri - Bozköy Tanıtım - Bozköy Bilgileri İlçe : Bergama İL : İzmir Bozköy köyü, İzmir ilinin Bergama ilçesine bağlı, Bergama'ya 15 km uzaklıkta bir köydür. Geniş ve verimli topraklara sahip köyde pekçok tarım...
Cevaplar
0
Görüntüleme
17
  • Soru
Karaveliler - Karaveliler Köyü - Karaveliler Köyü Bergama - İzmir - Karaveliler Hakkında - Karaveliler Resimleri - Karaveliler Tanıtım - Karaveliler Bilgileri İlçe : Bergama İL : İzmir Köyün iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir. Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanır...
Cevaplar
0
Görüntüleme
14
  • Soru
Çalıbahçe - Çalıbahçe Köyü - Çalıbahçe Köyü Bergama - İzmir - Çalıbahçe Hakkında - Çalıbahçe Resimleri - Çalıbahçe Tanıtım - Çalıbahçe Bilgileri İlçe : Bergama İL : İzmir Köyün iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir. Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanır. Sağlık Evi - Yok...
Cevaplar
0
Görüntüleme
16
Üst Alt