Son konular

Çevreli Köyü Tarsus Mersin

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
41
Coin
256,935
çevreli köyü bilgileri - çevreli köyü tanıtım - çevreli köyü resimleri

İlçe: TARSUS - İl: MERSİN

Köy Muhtarı:Bilgi yok

Muhtarlık Erişim Bilgileri:

Telefon:Bilgi yok
Cep Telefonu:Bilgi yok

Demografik Bilgiler:

Nüfusu:

2000:254

İle Uzaklığı:46 km

İlçeye Uzaklığı:22 km

Rakım: 250 m

kaynak / yerel net

köyünüze ait bilgi ve resimleri bu konu altında paylaşabilirsiniz

Similar threads

• Soru
Çevreli Köyü Yusufeli ArtvinYusufeli Çevreli Köyü - Çevreli Köyü Hakkında - Çevreli Köyü Tanıtımı - Çevreli Köyü Resimleri İlçe: YUSUFELİ İl: ARTVİN Demografik Bilgiler: Nüfusu: 2000 - 1001 İle Uzaklığı: 124 km İlçeye Uzaklığı: 19 km Rakım: 1150 m Çevreli, Artvin ilinin Yusufeli...
Cevaplar
0
Görüntüleme
7
  • Soru
Mudurnu Çevreli Köyü Bilgileri - Çevreli Köyü Hakkında - Çevreli Köyü Tanıtımı - Çevreli Köyü Resimleri Çevreli Köyü Mudurnu Bolu Köyü Bolu ilinin Mudurnu ilçesine bağlı bir köydür. İlçe: MUDURNU İl: BOLU Tarihi Köyün adının nereden geldiği ve geçmişi hakkında bilgi yoktur. Kültür Köyün...
Cevaplar
0
Görüntüleme
8
  • Soru
çağbaşı köyü resimleri - çağbaşı köyü tanıtım - çağbaşı köyü bilgileri İlçe: TARSUS - İl: MERSİN Köy Muhtarı:Bilgi yok Muhtarlık Erişim Bilgileri: Telefon:Bilgi yok Cep Telefonu:Bilgi yok Demografik Bilgiler: Nüfusu: 2000:668 İle Uzaklığı: 55 km İlçeye Uzaklığı: 17 km Rakım:7 m...
Cevaplar
0
Görüntüleme
14
  • Soru
çamtepe köyü bilgileri - çamtepe köyü resimleri - çamtepe köyü tanıtım İlçe: TARSUS İl: MERSİN Köy Muhtarı:Bilgi yok Muhtarlık Erişim Bilgileri: Telefon:Bilgi yok Cep Telefonu:Bilgi yok Demografik Bilgiler: Nüfusu: 2000:307 İle Uzaklığı:33 km İlçeye Uzaklığı: 12 km Rakım:95 m...
Cevaplar
0
Görüntüleme
12
  • Soru
çavuşlu köyü bilgileri - çavulu köyü resimleri - çavuşlu köyü tanıtım İlçe: TARSUS - İl: MERSİN Köy Muhtarı:Bilgi yok Muhtarlık Erişim Bilgileri: Telefon:Bilgi yok Cep Telefonu:Bilgi yok Demografik Bilgiler: Nüfusu: 2000:498 İle Uzaklığı:70 km İlçeye Uzaklığı: 35 km Rakım:400 m...
Cevaplar
0
Görüntüleme
13
Üst Alt