Son konular

Çevreli Köyü Yusufeli Artvin

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
41
Coin
256,935
Çevreli Köyü Yusufeli ArtvinYusufeli Çevreli Köyü - Çevreli Köyü Hakkında - Çevreli Köyü Tanıtımı - Çevreli Köyü Resimleri

İlçe: YUSUFELİ

İl: ARTVİN

Demografik Bilgiler:

Nüfusu: 2000 - 1001

İle Uzaklığı: 124 km

İlçeye Uzaklığı: 19 km

Rakım: 1150 m

Çevreli, Artvin ilinin Yusufeli ilçesine bağlı bir köydür.

Köyün iklimi, Karadeniz iklimi etki alanı içerisindedir.

Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayalıdır.

Altyapı bilgileri

Köyde ilköğretim okulu vardır. Köyün içme suyu şebekesi yoktur ancak kanalizasyon şebekesi vardır. Ptt şubesi ve ptt acentesi yoktur. Sağlık ocağı ve sağlık evi yoktur. Köye ulaşımı sağlayan yol asfalt olup köyde elektrik ve sabit telefon vardır.

Kaynak : Vikipedi, özgür ansiklopedi

Kaynak : Yerel Net

Köyünüze Ait Bilgi ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Similar threads

• Soru
Mudurnu Çevreli Köyü Bilgileri - Çevreli Köyü Hakkında - Çevreli Köyü Tanıtımı - Çevreli Köyü Resimleri Çevreli Köyü Mudurnu Bolu Köyü Bolu ilinin Mudurnu ilçesine bağlı bir köydür. İlçe: MUDURNU İl: BOLU Tarihi Köyün adının nereden geldiği ve geçmişi hakkında bilgi yoktur. Kültür Köyün...
Cevaplar
0
Görüntüleme
8
  • Soru
Kastamonu İli Köyleri -Çevreli Köyü Merkez -Çevreli Köyü Hakkında - Çevreli Köyü Tanıtımı - Çevreli Köyü Resimleri Kastamonu Bilgiler Nüfus 194 [1] (2000) Koordinatlar Posta Kodu 37000 Alan Kodu 0366 Yönetim Coğrafi Bölge Karadeniz Bölgesi İl Kastamonu İlçe Merkez Çevreli, Kastamonu ilinin...
Cevaplar
0
Görüntüleme
9
  • Soru
çevreli köyü bilgileri - çevreli köyü tanıtım - çevreli köyü resimleri İlçe: TARSUS - İl: MERSİN Köy Muhtarı:Bilgi yok Muhtarlık Erişim Bilgileri: Telefon:Bilgi yok Cep Telefonu:Bilgi yok Demografik Bilgiler: Nüfusu: 2000:254 İle Uzaklığı:46 km İlçeye Uzaklığı:22 km Rakım: 250 m...
Cevaplar
0
Görüntüleme
23
  • Soru
kalaç köyü bilgileri - kalaç köyü tanıtım - kalaç köyü resimleri Kalaç, Bolu ilinin Gerede ilçesine bağlı bir köydür. Tarihi Kalaç tarihen çok bilinen bir Türk boyudur ve köyün isminin bu boya ait insanlarca kurulduğu tahmin edilmektedir. kalaç köyünün eski ismi külohan diye geçer bu isim...
Cevaplar
0
Görüntüleme
7
  • Soru
Yusufeli Bostancı Köyü - Bostancı Köyü Hakkında - Bostancı Köyü Tanıtımı - Bostancı Köyü Resimleri İlçe: YUSUFELİ İl: ARTVİN Demografik Bilgiler: Nüfusu: 2000 - 984 İle Uzaklığı: 131 km İlçeye Uzaklığı: 26 km Rakım: 1500 m Bostancı, Artvin ilinin Yusufeli ilçesine bağlı bir köydür...
Cevaplar
0
Görüntüleme
7
Üst Alt