Son konular

Çorum Merkez Üçköy Köyü Çorum

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
43
Coin
256,938
Merkez Üçköy Köyü - Üçköy Köyü Hakkında - Üçköy Köyü Resimleri - Üçköy Köyü Tanıtım - Üçköy Köyü Bilgileri

Üçdam, Çorum ilinin Merkez köylerindendir.

Tarihi :Bilgi Yok

Kültür :Bilgi Yok

İlçe: Merkez

İL: ÇORUM

Köy Muhtarı: Zafer Sezgin

Muhtarlık Erişim Bilgileri:

Telefon: 0 (364) 272 40 57

Cep Telefonu: 0 (537) 352 87 58

Demografik Bilgiler:

Nüfusu: 2000 / 285

1997 / 105

İle Uzaklığı: 41 km

İlçeye Uzaklığı:41 km

Rakım: 535 m
Çorum Üçköy Köyünden Bir kaç Resim

üçköy Köyü Çoruma ait Bilgi ve resimleri bu konu altında bizimla paylaşabilirsiniz

Kaynak : Vikipedi, özgür ansiklopedi

Kaynak : Yerel Net

Similar threads

• Soru
Uğurludağ Üçdam Köyü - Üçdam Köyü Hakkında - Üçdam Köyü Resimleri - Üçdam Köyü Tanıtım - Üçdam Köyü Bilgileri Üçdam, Çorum ilinin Uğurludağ ilçesine bağlı bir köydür. Tarihi : koy ilk ücdam dan olusunun sebebi üc insanın bir laz bir arap bir türkmene gelisinden dolayı ve onların 3 tane ev...
Cevaplar
0
Görüntüleme
19
  • Soru
Farkıahmet Köyü bilgileri - Farkıahmet Köyü resimleri - Farkıahmet Köyü tanıtım Fakıahmet, Çorum ilinin Mecitözü ilçesine bağlı bir köydür. Fakıahmet Köyü’nün hangi tarihte kurulduğu kesin olarak bilinememekte dir.Kanuni Sultan Süleyman dönemine ait 1530 tarihli vergi kayıtları ile yine...
Cevaplar
0
Görüntüleme
20
  • Soru
Alaca Ünalan Köyü - Ünalan Köyü Hakkında - Ünalan Köyü Resimleri - Ünalan Köyü Tanıtım - Ünalan Köyü Bilgileri Ünalan Çorum ilinin Alaca ilçesine bağlı köylerindendir. Tarihi :Bilgi Yok Kültür :Bilgi Yok İlçe: Alaca İL: ÇORUM Köy Muhtarı: BURHAN SEZGİN Muhtarlık Erişim Bilgileri...
Cevaplar
0
Görüntüleme
8
  • Soru
Üyük Köyü - Üyük Köyü Hakkında - Üyük Köyü Resimleri - Üyük Köyü Tanıtım - Üyük Köyü Bilgileri Üyük Çorum ilinin Merkez ilçesine bağlı köylerindendir. Tarihi :Bilgi Yok Kültür :Bilgi Yok İlçe: Merkez İL: ÇORUM Köy Muhtarı: MEHMET TAŞDELEN Muhtarlık Erişim Bilgileri: Telefon...
Cevaplar
0
Görüntüleme
8
  • Soru
Sungurlu Üçoluk Köyü - Üçoluk Köyü Hakkında - Üçoluk Köyü Resimleri - Üçoluk Köyü Tanıtım - Üçoluk Köyü Bilgileri Üçoluk, Çorum ilinin Sungurlı ilçesine bağlı köylerindendir. Tarihi :Bilgi Yok Kültür :Bilgi Yok İlçe: Sungurlu İL: ÇORUM Köy Muhtarı: İSMAİL KURNAZ Muhtarlık Erişim...
Cevaplar
0
Görüntüleme
10
Üst Alt