Son konular

Defne Samyeliyi kim aldattı?

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
41
Coin
256,935
Defne Samyeli Eren Taluyu kiminle aldattı?
"Alo ben Eren, eşiniz sizi karımla aldatıyor" başlıklı yazı büyük yankı uyandırdı. Eren Talu'nun anlattıklarına göre Samyeli, Richard Gizbert ile aldatmış.

Defne Samyeli Eren Talu dan neden ayrıldı?
"Karım, bir başkasına aşık oldu, “Ruh ikimizi buldum, bırak gideyim” dedi; evliliğimizi bitirmek istedi. Onu kaybetmekten ölesiye korktum." “Beni istemeyeni ben de istemem. Zaten beni aldattın.

Defne Samyeli Eren Taluyu aldattı mı?
Eren Talu, o dönem Samyeli'nin kendisini nasıl aldattığını bir bir anlatmış. Üstelik Talu, bu aldatma itirafını da Defne Samyeli'nin kendisinin anlattığını söylemiş. Eren Talu, sosyal medyada yayılan röportajında şu ifadeleri kullanmış: "'Defne, Brüksel'e bir medya konferansına gitmek istedi, "Tabii" dedim.

Serap Talu ne iş yapar?
ArchitectSerap Talu / Profession

Defne kocasını aldattı mı?
Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya aşkı magazin gündemine bomba gibi düşmüşken, herkes Defne Samyeli'nin bu aşk için ne diyeceğini merak eder hale geldi. Defne Samyeli, önce aldatıldığını itiraf etti, ardından "Beni mazur görün" diyerek magazin basınından ihanet haberlerine kızdığı için özür diledi.

Emre Alkin Defne Samyeli neden ayrıldı?
Eylül ayında oyunculuk eğitimi almak için Amerika'ya giden ve Türkiye'ye yeni dönmüş olan 43 yaşındaki Samyeli, nişanlısı Emre Alkin ile yollarını anlaşarak, dostça ayırımaya karar verdi. Samyeli, ayrılmalarına sebep olan durumun ise ikisinin de gelecek planlarının ayrı olması olduğunu dile getirdi.

Defne Samyeli eşini kimle aldattı?
İşadamı Eren Talu, boşanma süreci devameden spiker eşi Defne Samyeli'ye dair şok edici açıklamalarda bulundu. Defne Samyeli'nin kendisini El Cezire Televizyonu'nda çalışan gazeteci Richard Gizbert ile aldattığını ileri süren Talu, çarpıcı ayrıntıları Ayşe Arman ile paylaşmaktan kaçınmadı.

Eren Talu aldatıldı mı?
"EVLİ BİR ADAMLA ALDATTI" Eren Talu, sosyal medyada yayılan röportajında şu ifadeleri kullanmış: "'Defne, Brüksel'e bir medya konferansına gitmek istedi, "Tabii" dedim. Gitti. İşte ne olduysa o konferansta oldu.

Üst Alt