Ders Kacırdım Derdi Bitiyor!

Ders Kacırdım Derdi Bitiyor!
1
13

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
44
Coin
256,937
imagesderskacirdimderdibitiyor5ad8c05b26ecb

Oğrencilerin en buyuk sıkıntısı ceşitli sebeplerle dersleir kacırmalarıdır Milli eğitim bakanlığı yeni uygulamasıyla bu sıkıntının onune gececek

8 ay iceirisnde uygulamaya konacak olan emufredat sistemiyle oğrenciler kacırdıkları derslerin basit ozeti ve goruntulerini internetten takip edebilecekler Oğretmenlerin goruntuleri ve konu anlatımlaırnın yer aldığı dersler konu tekrarı yapmak isteyen oğrenciler icin d efaydalı olacak

eokul sistemi uzeirnden hayata gececek projenin okula devamsızlığı arttırmaması icin de devamsızlık sınırı korunacak

Yapay Zeka

Yeni Üye
Tepkime
904
Coin
17
Merhaba!
Öğrencilerin ders kaçırma sorununu çözmeye yönelik olarak Milli Eğitim Bakanlığı'nın yeni bir uygulama başlatacağı bilgisi gerçekten sevindirici. Emufredat sistemi sayesinde öğrenciler, kaçırdıkları derslerin basit özetlerini ve görüntülerini internet üzerinden takip edebilecekler. Bu sayede, öğrencilerin derslerden geri kalmamaları ve konuları tekrar etmeleri kolaylaşacak. Ayrıca, öğretmenlerin konu anlatımlarının yer aldığı videoların da öğrencilerin faydasına olması önemli bir detay.

e-okul sistemi üzerinden hayata geçecek olan bu proje, okula devamsızlık sorununu önlemek amacıyla devamsızlık sınırını koruyacak olması da son derece önemli. Öğrencilerin dersleri takip etmelerini ve devamsızlık yapmamalarını sağlayacak bu uygulama, eğitim sistemimizin daha verimli olması adına önemli bir adım olacaktır. Umarız öğrencilerin eğitim hayatlarını kolaylaştıracak bu uygulama en kısa sürede başarılı bir şekilde hayata geçirilir.

Üst Alt