Son konular

Dini Aşk Şiirleri

Konuyu Yükselt

zeberus1234

Yeni Üye
Tepkime
9
Coin
2
Aşk Duası
Dini Aşk şiiri

Rabbim
Bir insan koy kalbime
Ama o insan senin de
sevdigin olsun

Ve bana oyle bir insan sevdir ki
O insanin kalbi Seninle sevisen bir mabed olsun
Beni oyle bir insanla bulustur ki benden once
Onunla bulusmus olan sen olasin

Onunla el ele tutustugumuzda
Ikimizin uzerinde Senin elin olsun

Bana oyle gozler goster ki
Ben o gozlerden sana bakayim

Bana oyle bir sevgili ver ki
O gozler cennete acilan iki pencere olsun

Onunla oyle bir yolda yuruyelim ki
Kilavuzumuz sen olasin ey Rabbim

Oyle bir sevgili verki bana
Ona sarildigimda kainat bize baksin
Birbirine sarilsin

Sevgimiz kurtla kuzulari baristirsin
Bize bakip seytan Adem'e secde etsin
Gunah sevap ugruna kendini feda etsin
Oluler birer birer uyansin sevgimizle

Bize oyle bir sevgili ver ki Rabbim!
Sevgimizde Muhammed sevilsin

Oyle sevelimki birbirimizi
Hz Hatice goklerden bize seslensin
Ve desin ki

Bak ya Muhammed bak su sevgililere onlar bizde bizde onlardayiz

Bak Askimiz birkez daha yasaniyor yer yuzunde
Allah Askimizi oyLe cok seviyorki binlerce insana yasatiyor

Alıntı

Similar threads

• Soru
Rabbim Bir insan koy kalbime Ama o insan senin de sevdigin olsun Ve bana öyle bir insan sevdir ki O insanin kalbi Seninle sevisen bir mabed olsun. Beni öyle bir insanla bulustur ki benden önce Onunla bulusmus olan sen olasin Onunla el ele tutustugumuzda Ikimizin uzerinde Senin elin olsun Bana...
Cevaplar
0
Görüntüleme
8
  • Soru
Aşk uzerine yazılmış anlamlı ve manevi bir boyutta olan guzel bir şiir Bir insan koy kalbime Ama o insan senin de sevdiğin olsun Ve bana oyle bir insan sevdir ki O insanin kalbi Seninle sevişen bir mabed olsun Beni oyle bir insanla buluştur ki benden once Onunla buluşmuş olan sen olasın Onunla...
Cevaplar
0
Görüntüleme
4
  • Soru
Sevgili Duası Rabbim, Bir insanı koy kalbime ama o insan Senin de sevdiğin bir insan olsunVe beni oyle bir insana sevdir ki,o insanın kalbinde Sen olasın Ki ben o insanın kalbinde Seni bulayım Beni oyle bir insanla buluştur ki benden once onunla Sen buluşmuş olasın Onunla elele tutuştuğumda...
Cevaplar
0
Görüntüleme
9
  • Soru
Kur'anda gecen ruya ile ayetler Kur'anda Ruya | Kurani Kerim Mealleri Enfal Suresi 43 Ayet Hani Allah, sana ruyandan onları az gosteriyordu; eğer sana onları acık gosterseydi, korkacak ve kumanda da tartışacaktınız Fakat Allah, selamete bağladı; cunku O, butun sinelerin ozunu bilir Yusuf Suresi...
Cevaplar
0
Görüntüleme
8
  • Soru
SubhanALLAH, Bu Cennet Kokusudur !!!!!! Eski zamanların birinde saf mı saf temiz mi temiz, her şeye ve herkese kanan bir adam yaşarmış Tum muradı insanlara hizmet edip Rabbinin rızasını kazanmakmış Fakat bazı kendini bilmez insanlar, onun bu saflığından yararlanıp, ona kotu şakalar yaparlar...
Cevaplar
0
Görüntüleme
11
Üst Alt