Son konular

Dr. Hüseyin Orhan İlköğretim Okulu Bilgileri Turgutlu Manisa

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
41
Coin
256,935
Dr. Hüseyin Orhan İlköğretim Okulu Hakkında - Dr. Hüseyin Orhan İlköğretim Okulu Tanıtım - Dr. Hüseyin Orhan İlköğretim Okulu Resimleri - Dr. Hüseyin Orhan İlköğretim Okulu İletişim

Dr. Hüseyin Orhan İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Belediye Başkanımız Serhat Orhan'ın babası Dr. Hüseyin Orhan adına yaptırdığı okulumuz 2011-2012 eğitim öğretim yılında hizmete açılmıştır.

Okulumuz 5 katlı olup 24 derslikten oluşmaktadır. Fen Bilgisi Laboratuarı . Bilgisayar Laboratuarı , Spor Odası, Kütüphanesi, zemin katta kantini, bahçesinde halı sahası bulunmaktadır.

Dr. Hüseyin Orhan İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Turgutlu
Okulun Telefonu: (0236) 314 48 11
Okulun Faksı:
Okulun Adresi: Mustafa Kemal Mah. Niğbolu Sk. No: 39
Okulun Web Adresi:
Okulun E-Posta Adresi: [email protected] - [email protected]
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Dr. Hüseyin Orhan İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Similar threads

• Soru
Bahadırlar Hüseyin Keşkekoğlu İlköğretim Okulu Hakkında - Bahadırlar Hüseyin Keşkekoğlu İlköğretim Okulu Tanıtım - Bahadırlar Hüseyin Keşkekoğlu İlköğretim Okulu Resimleri - Bahadırlar Hüseyin Keşkekoğlu İlköğretim Okulu İletişim Bahadırlar Hüseyin Keşkekoğlu İlköğretim Okulu Hakkında...
Cevaplar
0
Görüntüleme
13
  • Soru
İhsan Erturgut İlköğretim Okulu Hakkında - İhsan Erturgut İlköğretim Okulu Tanıtım - İhsan Erturgut İlköğretim Okulu Resimleri - İhsan Erturgut İlköğretim Okulu İletişim İhsan Erturgut İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz : İhsan Erturgut İlköğretim Okulu'nun üstünde bulunduğu...
Cevaplar
0
Görüntüleme
2
  • Soru
Atatürk İlköğretim Okulu Bilgileri Demirci Manisa Atatürk İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz : Okulumuz Şehre Küstü ilkokulu olarak 22 Haziran 1956 tarihinde temeli atılmış, inşaatı 101.907.24 kuruş harcanarak tamamlanmıştır. Vilayet encümeninin 28 Ağustos 1958 tarih ve 826...
Cevaplar
0
Görüntüleme
9
  • Soru
Lala Hüseyin Paşa İlköğretim Okulu Hakkında - Lala Hüseyin Paşa İlköğretim Okulu Tanıtım - Lala Hüseyin Paşa İlköğretim Okulu Resimleri - Lala Hüseyin Paşa İlköğretim Okulu İletişim Lala Hüseyin Paşa İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz : Rumi 1336, Miladi 1920 yılının EYLÜL...
Cevaplar
0
Görüntüleme
4
  • Soru
Dr. Ahmet Tarık Sarı İlköğretim Okulu Hakkında - Dr. Ahmet Tarık Sarı İlköğretim Okulu Tanıtım - Dr. Ahmet Tarık Sarı İlköğretim Okulu Resimleri - Dr. Ahmet Tarık Sarı İlköğretim Okulu İletişim Dr. Ahmet Tarık Sarı İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz : Okulun inşa edildiği...
Cevaplar
0
Görüntüleme
6
Üst Alt