Son konular

Dua ile...

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
43
Coin
256,938
Allahım! Sen her şeyin sahibisin, senden başka hicbir ilah yok Sen benim Rabbimsin, ben de senin kulunum Kendime yazık ettim, gunahımı itiraf ediyorum
Tum gunahlarımı bağışla ki, senden başka gunahları bağışlayan yok Beni ahlakın guzeline ilet! Ahlakın en guzeline ancak sen iletirsin Ahlakın kotusunden beni uzaklaştır
Allahım! Onceden yaptıklarımı, sonraya bıraktıklarımı, icimde gizlediklerimi, acığa vurduklarımı, aşırı davranışlarımı ve benim hakkımda benden daha iyi bildiklerini, benim icin bağışla Kalıcı olan sensin, senden başka sığınacak kimsem yokAf eyle ya Rab
Selam ve DUA ile hayırlı geceler

Similar threads

• Soru
1. "Dua ibadetin tâ kendisidir." (Ebû Davud) 2. "Allah'ım, Senden hidayet ve doğruluk isterim." (Müslim) 3. "Allah'ım, Senden hidayet, takva, iffet ve zenginlik isterim." (Müslim) 4. "Ey kalpleri evirip çeviren Allah'ım, kalplerimizi taatine çevir." (Müslim) 5. "Allah'ım, bana...
Cevaplar
0
Görüntüleme
28
  • Soru
Hz. Peygamber'in Dilinden Dualar 1."Dua ibadetin tâ kendisidir." (Ebû Davud) 2."Allah'ım, Senden hidayet ve doğruluk isterim." (Müslim) 3."Allah'ım, Senden hidayet, takva, iffet ve zenginlik isterim." (Müslim) 4."Ey kalpleri evirip çeviren Allah'ım, kalplerimizi taatine çevir." (Müslim)...
Cevaplar
0
Görüntüleme
19
  • Soru
ibrahim b. edhem, ibrahim b. edhemin duası İbrahim b. Edhem'in hizmetkarı olan İbrahim b. Beşşar İbrahim b. Edhem hazretlerinin her cuma günü sabah ve akşam aşağıdaki duayı okuduğunu rivayet eder; Mezid gününe ve yepyeni sabaha merhabalar! Kâtib ve şâhid gününe merhabalar! Bizim bu günümüz...
Cevaplar
0
Görüntüleme
24
  • Soru
Kadir gecesinde adetli kadın nasıl ibadet eder Adetli olan bayanlar kadir gecesinde namaz kılamazlar Ancak istiğfar (esteğfirullahel azıım ve etubu ileyh),salevatı şerife (Allahumme salli ala seyyidina Muhammedun ve ala ali Muhammed)tevhid(La ilahe illahllah Muhammedun Rasulullah)gibi tesbih...
Cevaplar
0
Görüntüleme
18
  • Soru
hz muhammed efendimizin dilinden dualar-peygamber efendimiz dilinden dualar PEYGAMBER EFENDİMİZ HZ.MUHAMMED (S.A.V.) İN DİLİNDEN DUALAR 1) Allah’ım! Sapıklığa düşmekten veya düşürülmekten ayağımın kaymasından veya kaydırılmasından zulmetmekten veya zulme uğramaktan cehalete düşmekten veya...
Cevaplar
0
Görüntüleme
19
Üst Alt