Son konular

Durdu Mehmet Kastal Kimdir - Durdu Mehmet Kastal Biyografisi

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
41
Coin
256,935
Durdu Mehmet Kastal,
Durdu Mehmet Kastal Kimdir,
Durdu Mehmet Kastal Biyografisi
Durdu Mehmet Kastal Hakkında Bilgi

Durdu Mehmet Kastal, 22 Ocak 1969 yılında Osmaniye Kadirli'de doğdu. Babasının adı Veli, annesinin adı Zeliha'dır.

Eğitimci, Niğde Üniversitesi Eğitim Fakültesi'ni bitirdi. Niğde Üniversitesi'nde Uzman Öğretim Görevlisi olarak görev yaptı.

22. Dönem Osmaniye Milletvekili. İngilizce bilen Kastal, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Kaynak: tbmm.gov.tr

Similar threads

• Soru
Durdu Mehmet Kastal, Durdu Mehmet Kastal Kimdir, Durdu Mehmet Kastal BiyografisiDurdu Mehmet Kastal Hakkında Bilgi Durdu Mehmet Kastal, 22 Ocak 1969 yılında Osmaniye Kadirli'de doğdu. Babasının adı Veli, annesinin adı Zeliha'dır. Eğitimci, Niğde Üniversitesi Eğitim Fakültesi'ni bitirdi. Niğde...
Cevaplar
0
Görüntüleme
14
  • Soru
Mehmet Sağlam Biyografisi Mehmet Sağlam Özgeçmişi Mehmet Sağlam Hakkında Bilgi Mehmet Sağlamın Hayatı Mehmet Sağlam (1938- ) 15 Mart 1938'de Kahramanmaraş Göksun'da doğdu. Babasının adı İbrahim, annesinin adı Habibe'dir. Öğretim Üyesi; Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. Yüksek...
Cevaplar
0
Görüntüleme
12
  • Soru
Nusret Bayraktar, Nusret Bayraktar Kimdir, Nusret Bayraktar Biyografisi, Nusret Bayraktar Hakkında BilgiNUSRET BAYRAKTAR ÖZGEÇMİŞ Nusret Bayraktar, 1 Ocak 1951'de Rize Ardeşen'de doğdu. Babasının adı Mehmet, annesinin adı Fatma'dır. Makine Mühendisi, Sanayici ve İş Adamı; Yıldız Üniversitesi...
Cevaplar
0
Görüntüleme
18
  • Soru
Dengir Mir Mehmet Fırat, 8 Ağustos 1943'te Adıyaman Kâhta'da doğdu. Babasının adı Ali, annesinin adı Münevver'dir. Çiftçi ve Avukat; Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. Serbest avukatlık, çiftçilik ve ihracatçılık işiyle uğraştı. Akdeniz İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Üyeliği...
Cevaplar
0
Görüntüleme
8
  • Soru
Mehmet Daniş hakkında bilgi Mehmet Daniş biyografi2 Ağustos 1971'de Çanakkale'de doğdu. Babasının adı İbrahim, annesinin adı Ayşe'dir. Avukat; İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. Çanakkale Barosu'na kayıtlı olarak serbest avukatlık yaptı. 22. Dönem Çanakkale Milletvekili. 22...
Cevaplar
0
Görüntüleme
7
Üst Alt