Son konular

Edison Ve Newton Ortak Özellikleri nedir

Konuyu Yükselt

theking

Yeni Üye
Tepkime
15
Coin
175,519
Edison Ve Newton Ortak Özellikleri Nelerdir
Edison Ve Newton Ortak Özellikleri Hakkında Bilgi

Edison ve Newtonun ortak özellikleri,Newton ve edisonun ortak özellikleri nelerdir?
Bilim Dünyasının Bu iki büyüğü arasındaki ortak özellikler nelerdir. Bugün sizlere Edison ve Newton isimli bilim adamlarının arasındaki benzerlikler ve ortak özellikleri paylaşacağız.
Edison: sabır, sebat, azim, inanç, düş gücü, fikir üretici, farklı olmak isteyen, statejlere sahip olan neden nasıl yararlanacağını bilen, saatini iyi kullanan

Newton: şüpheci, deney yapan, üstün akıllı, inceleyen, meraklı, ipuçları arayan, öğrenme meraklısı, çalışkan, yaptığını gizleyen, not tutan

Similar threads

• Soru
edison newton ortak özellikleri nelerdir kısaca açıklar mısınız? edison newtonun ortak özellikleri maddeler halinde yazar mısınız Edison: sabır, sebat, azim, inanç, düş gücü, fikir üretici, farklı olmak isteyen, statejlere sahip olan neden nasıl yararlanacağını bilen, saatini iyi kullanan...
Cevaplar
0
Görüntüleme
18
  • Soru
Edison Ve Newton Ortak Ozellikleri Nelerdir Edison Ve Newton Ortak Ozellikleri Hakkında Bilgi Edison ve Newtonun ortak ozellikleri,Newton ve edisonun ortak ozellikleri nelerdir? Bilim Dunyasının Bu iki buyuğu arasındaki ortak ozellikler nelerdir Bugun sizlere Edison ve Newton isimli bilim...
Cevaplar
0
Görüntüleme
110
  • Soru
Edison ve Newtonun ortak özellikleri nelerdir yardımcı olur musunuz? Lütfen yardım edin.Çok gerekli Ortak özellikler: gözlemci şüpheci eleştirici meeraklı, sorgulayıcı ve araştırmacı sabırlı, kararlı zamanı iyi kullanan, planlı
Cevaplar
0
Görüntüleme
13
  • Soru
site iyi fakat benim sormaak istediğim şey newton ve edisonun ortak özellikleri dir. Newton ve edisonun ortak özellikleri hakkında bilgi verir misiniz? cevabınızı bekliorum
Cevaplar
0
Görüntüleme
17
  • Soru
lütfen bana yardım edinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn Newtonun Bilime İnsanlığa Katkıları Isaac Newton,İngiliz fizikçi,matematikçi,astronom,m ucit,filozof,ilahiyatçı.En büyük matematikçi ve bilim adamlarından biri olduğu düşünülür.Bilim devrimine ve heliyosentirizm'in...
Cevaplar
0
Görüntüleme
8
Üst Alt