Son konular

İp Tv Araçları Eksik dosyaları kuruyor paytonun açmayan paneli açtırır.KRAL35

İp Tv Araçları
Konuyu Yükselt

Max-Usa

Yönetici
Site Yöneticisi
Tepkime
50,041
Coin
111,686
Eksik dosyaları kuruyor paytonun açmayan paneli açtırır

Max-Usa

Yönetici
Site Yöneticisi
Tepkime
50,041
Coin
111,686
Dikkat : Programı açamayanlardan çok soru almaktayım.Bu bir Python pip (Up Grade) Python uygulama güncelleme özelliğine sahiptir.!
Uygulamayı indirdikten sonra Tarama yaptığınız dosyanın içine rar dosyasını açınız.
Uygulama başlıyacak bitmesini bekleyiniz.Güncelleme yapıldıktan sonra pencere kapanacaktır.
Kolay gelsin .
pip_intall.jpg

Similar threads

1 eksik dosyaları paytonda bulur kendi otomatik kurur *** Gizli metin: Gizli metni görüntülemek için yeterli hakka sahip değilsiniz. Forum konusunu ziyaret edin! ***
Cevaplar
3
Görüntüleme
235
  • Soru
Sevdiklerinle paylaşmayı unutma ! Word dosyaları neden açılmaz? Bu sorunun birkaç nedeni vardır. Öncelikle, Word programının güncel olmaması soruna yol açabilir. Bir diğer sebep, Word dosyasının bozulmuş olmasıdır. Ayrıca, bilgisayarınızda yüklü olan bir virüs veya kötü amaçlı yazılım da Word...
Cevaplar
0
Görüntüleme
11
  • Soru
Win Dosyaları Nasıl Açılır? Windows işletim sisteminde farklı dosya türlerini açmak için bazı yöntemler bulunmaktadır. İlk olarak, dosya türüne bağlı olarak doğru programı kullanmanız gerekmektedir. Örneğin, bir metin belgesini açmak için Word veya Not Defteri gibi programlar kullanılabilir...
Cevaplar
0
Görüntüleme
24
  • Soru
Dll Dosyaları Hangi Programla Açılır? Dll dosyaları, Windows işletim sistemlerinde kullanılan dinamik bağlantı kitaplıklarıdır. Bu dosyalar, bir programın diğer programlarla iletişim kurmasını sağlar. Dll dosyalarını açmak için öncelikle bir programın kullanılması gerekmektedir. Bu programlar...
Cevaplar
0
Görüntüleme
16
  • Soru
Personel özlük dosyaları nasıl hazırlanır? İşverenlerin çalışanlarıyla ilgili personel özlük dosyalarını düzenli bir şekilde oluşturması önemlidir. Bu dosyalar, çalışanların kimlik bilgileri, işe başlama tarihi, maaş bilgileri, izinler gibi detayları içermelidir. İlk adım olarak, her çalışan...
Cevaplar
0
Görüntüleme
11
Üst Alt