Son konular

Emeklilik Dilekcesi Orneği

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
43
Coin
256,938
Sosyal Sigortalar Kurumu Icin Emeklilik Basvuru Dilekcesi Orneği

T C
CALISMA VE SOSYAL GUVENLIK BAKANLIGI SOSYAL SIGORTALAR KURUMU BASKANLIGI SIGORTA ISLERI GENEL MUDURLUGU
SIGORTA MUDURLUGUNE

sigorta sicil numarasi ile son is yerinde calismakta iken tarihinde isten ayrildim 506 sayili kanunun Sosyal Guvenlik Sozlesmelerinin ilgili maddelerine gore tarafima yaslilik malulluk sigortasi yonunden tahsis yapilmasini arz ederim

SIGORTALININ
Adi Soyadi : IMZASI :
Parayi almak istedigim Banka subesi :
Baglanacak ayligima mahsuben Avans : ( ) istiyorum : ( ) istemiyorum
EKLER 1Vukuatli nufus kayit ornegi
2Beyan ve taahhut belgesi
3Fotograf ( 4 adet )
IKAMATGAH ADRESIM

TEL :

imagesemeklilikdilekcesiornegi5afb2f2d728a1

Similar threads

• Soru
Askerlik Borclanması Talep Dilekcesi orneği T C CALISMA VE SOSYAL GUVENLIK BAKANLIGI SOSYAL SIGORTALAR KURUMU BASKANLIGI SIGORTA ISLERI GENEL MUDURLUGU SIGORTASIGORTA IL MUDURLUGUNE Halen sigortali olarak ilinde calismaktayim Baska bir sosyal guvenlik kurulusuna tabi degilim Askerlik...
Cevaplar
0
Görüntüleme
20
  • Soru
Anne Ve Babanın Sağlık Yardımından Yararlanması İcin Dilekce Orneği TC CALISMA VE SOSYAL GUVENLIK BAKANLIGI SOSYAL SIGORTALAR KURUMU BASKANLIGI SIGORTA ISLERI GENEL MUDURLUGU SIGORTA IL MUDURLUGUNE Kurumunuzda sigorta sicil numarasi ile kayitli olup, adresinde faaliyet gosteren isyerinde...
Cevaplar
0
Görüntüleme
9
  • Soru
Sağlık Karnesini Kaybedenlerden Alınacak Dilekce Orneği SOSYAL SIGORTALAR KURUMU SIGORTA SIGORTA IL MUDURLUGUNE sigorta sicil numarasi ile Mudurlugunuze bagli isyerinde tarihinden beri calismaktayim ait yeni tip saglik karnelerini kaybettim, yenisinin verilmesini; Arz ederim SIGORTALININ...
Cevaplar
0
Görüntüleme
5
  • Soru
Sigortalıların Cocuklarının Eşi Uzerinden Sağlık Yardımlarından Yararlanma Talep Dilekce Orneği SSK lının cocuğunun eşi uzerinden sağlık yardımından yararlana talebi dilekcesi nasıl yazılır SOSYAL SIGORTALAR KURUMU SIGORTA SIGORTA IL MUDURLUGUNE sigorta sicil numarasi ile isyerinde...
Cevaplar
0
Görüntüleme
11
  • Soru
Evli Olmayan ve Herhangi Bir Kurumdan Maaş Almayan Kızi İcin Sağlik Karnesi Talebi SOSYAL SIGORTALAR KURUMU SIGORTASIGORTA IL MUDURLUGUNE Evli bulunmayan, Sosyal Guvenlik Kuruluslarina tabi olarak calismayan ve bu kuruluslardan aylik veya gelir almayan kiz cocugum icin saglik karnesi...
Cevaplar
0
Görüntüleme
8
Üst Alt