Son konular

Emlak sektörüyle ilgili slogan var mı?

Konuyu Yükselt

zeberus1234

Yeni Üye
Tepkime
9
Coin
2
Emlak sektörü ile ilgili sloganlar nelerdir
Emlak sektörü ile ilgili slogan bulmama yardımcı olur musunuz
Emlak sektörü ile ilgili sloganlar bulur musunuz
emlak ile ilgili slogan örnekleri

Cevap:
Herkes ev sahibi olana kadar.

Similar threads

• Soru
Ay ile ilgili afiş ve slogan var mı? Ay ile ilgili afiş ve sloganlar bulmama yardım eder misiniz? ay konulu afişler ve sloganlar bulur musunuz...
Cevaplar
0
Görüntüleme
15
  • Soru
ltfen acelee edin performns ödvmm türk kadını ile ilgili sloganlar bulmama yardımcı olur musunuz Türk kadını ile ilgili slogan bulur musunuz türk kadını cumhuriyeti savunmaktır , türk kadını türkiyenin adını taşımaktır
Cevaplar
0
Görüntüleme
14
  • Soru
bilim ve icatla ilgili slogan bilim ve icatla ilgili sloganlar bulur musunuz bilim icat konulu slogan örnekleri arıyorum yardım eder misiniz?
Cevaplar
1
Görüntüleme
17
  • Soru
Slogan Nedir İlkokul? Slogan, bir markanın veya ürünün tanıtımında kullanılan kısa ve akılda kalıcı bir cümledir. İlkokul çocukları için sloganlar, eğitici ve öğretici olmalıdır. Sloganlar, çocukların dikkatini çekmeli ve onlara motivasyon sağlamalıdır. İlkokulda sloganlar kullanılarak...
Cevaplar
0
Görüntüleme
12
  • Soru
Slogan Kaç Kelimeden Oluşur? sorusu, birçok pazarlamacının aklını kurcalayan bir konudur. Sloganlar, markaların hedef kitlelerine ulaşması için önemli bir araçtır. Bir sloganın etkili olması için kısa, öz ve akılda kalıcı olması gerekmektedir. Kaç kelimeden oluştuğu, sloganın etkisini belirleyen...
Cevaplar
0
Görüntüleme
10
Üst Alt