Son konular

En Son Okuduğunuz ve Aldığınız Kitap ?

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
43
Coin
256,938
imagesensonokudugunuzvealdiginizkitap5ad1ae69db7f5
imagesensonokudugunuzvealdiginizkitap5ad1ae6b3a2b0

Ey kitap aşıkları! En son okuduğunuz ve aldığınız, tavsiye de edeceğiniz kitaplar var mı varsa hangileridir?

Benim en son okuduğum daha doğrusu okumakta olduğum Ah M(B)ine'lAşk (İskender)

Similar threads

• Soru
En Son Okuduğunuz Kitap Hangisidir Evet arkadaşlar başlığımızdan da anlaşıldığı gibi bir sorumuz var size cevabı oldukca kolay amacımız sadace ne tur kitaplar okunduğu ve kimler daha fazla kitap okuyor oğrenmek hepsi bu Benim en son okuduğum kitap Birlikte Buyutelim Bengi Semerci'nin bir...
Cevaplar
0
Görüntüleme
14
  • Soru
Merhaba kitapseverler. Gazetelerde yayınevleriyle yapılan söyleşileri okumuşsunuzdur. Bizler de sizlere okuyucu bakış açısından kitap türlerini söyleşi tarzında soru-cevap yöntemiyle sunum yapmayı düşündük. Her ay farklı bir türün hem genç hemde olgun okuyucuları ile söyleşiler yapacağız. Bu ay...
Cevaplar
0
Görüntüleme
8
  • Soru
Kitap okumanın önemi ve faydaları nelerdir? Kitap okumanın kanıtlanmış birçok yararı vardır. Ülkemizde genellikle kitap okuma bir alışkanlık olmadığı için insanlar kitap okumayı sıkıcı bulur. Oysaki kitap okuma hem sağlığa hem topluma hem de kişisel gelişime oldukça katkı sağlar. Kitap okumak...
Cevaplar
0
Görüntüleme
9
  • Soru
Ataturk'un sevdiği muziklerin sozleri Yemen Turkusu Vardar Ovası Canakkale İcinde Yanık Omer Kırmızı Gulun Alı Var Alişimin Kaşları Kara Cana Rakibi Handan Edersin Mani Oluyor Halimi Takrire Hicabım Nihansın Dideden Ey Mesti Nazım Olmaz İlac Sinei Sad Pareme Atladım Bahcene Girdim Dayler...
Cevaplar
0
Görüntüleme
15
  • Soru
Kitap okumak nasıl sevilir, neden uyku getirir, odaklanmayı artırır mı? Kitap okumak okumayı hızlandırır mı, olgunlaştırır mı? Oruçluyken kitap okumak faydalı mı? Boş zamanlarımızda yapmayı en çok sevdiğimiz aktivitelerden biri olan kitap okuma hakkında merak edilen sorulara cevap bulduk. Sizin...
Cevaplar
0
Görüntüleme
18
Üst Alt