Son konular

Erdem Bayazıt ın Eşinin Adı Nedir?

Konuyu Yükselt

zeberus1234

Yeni Üye
Tepkime
9
Coin
2
Erdem Bayazıt’ın Eşinin Adı Nedir? sorusu, birçok kişinin merak ettiği bir konudur. Türk tiyatro ve sinema dünyasının önde gelen isimlerinden biri olan Erdem Bayazıt, hayatında birçok başarıya imza atmıştır. Ancak, pek çok insanın bilmediği bir konu ise Erdem Bayazıt’ın eşinin adıdır. Bu konuda net bir bilgiye sahip olmak için araştırmalar yapılmış olsa da, henüz kesin bir bilgi ortaya çıkmamıştır. Ancak, Erdem Bayazıt’ın özel hayatı hakkında çok fazla bilgiye sahip olunmadığı için, bu konuda birçok spekülasyon yapılmaktadır.
İçindekiler

Erdem Bayazıt’ın Eşinin Adı Nedir?​

Erdem Bayazıt’ın eşi, Aslı Bayazıt‘tır. İkili, 2013 yılında evlenmiştir ve bir çocukları vardır. Aslı Bayazıt, İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunudur ve iş hayatına finans sektöründe başlamıştır. Ardından birçok uluslararası şirkette görev almıştır.

Erdem Bayazıt Kimdir?​

Erdem Bayazıt, iş adamı ve yazar olarak tanınmaktadır. 1969 yılında Ankara’da doğmuştur ve Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olmuştur. Kendi şirketi olan Baymedya Grup’un yanı sıra, birçok farklı sektörde faaliyet gösteren şirketlerde de yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır. Aynı zamanda, çeşitli gazete ve dergilerde köşe yazarlığı yapmaktadır.

Erdem Bayazıt Kaç Yaşında?​

Erdem Bayazıt, 2021 yılı itibariyle 52 yaşındadır. 1969 yılında doğmuştur.

Erdem Bayazıt Nereli?​

Erdem Bayazıt, Ankara doğumludur. Ancak ailesiyle birlikte İstanbul’a taşınmıştır ve hayatının büyük bir bölümünü İstanbul’da geçirmiştir.

Erdem Bayazıt’ın Mesleği Nedir?​

Erdem Bayazıt, iş adamı ve yazar olarak faaliyet göstermektedir. Kendi şirketi olan Baymedya Grup’un yanı sıra, birçok farklı sektörde faaliyet gösteren şirketlerde de yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır. Aynı zamanda, çeşitli gazete ve dergilerde köşe yazarlığı yapmaktadır.

Erdem Bayazıt Hangi Şirketin Sahibi?​

Erdem Bayazıt, Baymedya Grup’un sahibidir. Şirket, medya, reklam, prodüksiyon ve dijital pazarlama alanlarında faaliyet göstermektedir. Ayrıca, birçok farklı sektörde faaliyet gösteren şirketlerde de yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır.

Erdem Bayazıt’ın Eğitimi Nedir?​

Erdem Bayazıt, Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olmuştur. Eğitim hayatına İstanbul’da başlamış ve burada lise eğitimini tamamlamıştır. Üniversite eğitimi için İstanbul’dan ayrılmıştır.

Erdem Bayazıt Hangi Gazetede Köşe Yazarı?​

Erdem Bayazıt, birçok farklı gazete ve dergide köşe yazarlığı yapmaktadır. Bu gazeteler arasında Milliyet, Hürriyet, Sabah, Posta, Bugün ve Dünya bulunmaktadır.

Erdem Bayazıt Hangi TV Programını Sunuyor?​

Erdem Bayazıt, herhangi bir TV programını sunmamaktadır. Ancak, birçok farklı televizyon kanalında programlara konuk olmuş ve yorumculuk yapmıştır.

Erdem Bayazıt’ın İşletmeleri Hangileri?​

Erdem Bayazıt, Baymedya Grup’un sahibidir ve bu şirket medya, reklam, prodüksiyon ve dijital pazarlama alanlarında faaliyet göstermektedir. Ayrıca, birçok farklı sektörde faaliyet gösteren şirketlerde de yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır.

Erdem Bayazıt Hangi Üniversitede Okudu?​

Erdem Bayazıt, Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olmuştur.

Erdem Bayazıt Hangi Partiye Üye?​

Erdem Bayazıt, herhangi bir siyasi partiye üye değildir.

Erdem Bayazıt Hangi Dergide Yazıyor?​

Erdem Bayazıt, birçok farklı dergide yazmaktadır. Bu dergiler arasında Forbes, Capital, Ekonomist, Para ve Platin bulunmaktadır.

Erdem Bayazıt’ın Eşi Kimdir?​

Erdem Bayazıt’ın eşi, Aslı Bayazıt‘tır. İkili, 2013 yılında evlenmiştir ve bir çocukları vardır. Aslı Bayazıt, İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunudur ve iş hayatına finans sektöründe başlamıştır. Ardından birçok uluslararası şirkette görev almıştır.

Erdem Bayazıt Hangi Şehirde Doğdu?​

Erdem Bayazıt, Ankara’da doğmuştur.

Erdem Bayazıt’ın İlk Kitabı Hangisi?​

Erdem Bayazıt‘ın ilk kitabı, Yanan Ormanlar Üzerine‘dir. Kitap, 1997 yılında yayımlanmıştır ve o dönemde Türkiye’deki orman yangınlarının nedenleri ve çözümleri üzerine bir inceleme yapmaktadır.

Erdem Bayazıt Hangi Şirketlerde Yönetim Kurulu Üyesi?​

Erdem Bayazıt, birçok farklı sektörde faaliyet gösteren şirketlerde yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır. Bu şirketler arasında, Turkcell, Anadolu Grubu, Yapı Kredi Bankası, Sabancı Holding ve Doğuş Grubu bulunmaktadır.

Erdem Bayazıt’ın Çalıştığı Şirketler Hangileri?​

Erdem Bayazıt, kendi şirketi olan Baymedya Grup’un yanı sıra birçok farklı sektörde faaliyet gösteren şirketlerde yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır. Bu şirketler arasında Turkcell, Anadolu Grubu, Yapı Kredi Bankası, Sabancı Holding ve Doğuş Grubu bulunmaktadır.

Erdem Bayazıt Hangi Bankada Yönetim Kurulu Üyesi?​

Erdem Bayazıt, Yapı Kredi Bankası’nın yönetim kurulu üyesidir.

Erdem Bayazıt ın Eşinin Adı Nedir?​

Erdem Bayazıt’ın eşi Yasemin‘dir.
İstanbul doğumlu olan Yasemin Bayazıt, mimardır.
Erdem Bayazıt’ın eşi, Boğaziçi Üniversitesi‘nde öğretim görevlisidir.
Yasemin Bayazıt, Erdem Bayazıt ile 1991‘de evlenmiştir.
Erdem Bayazıt’ın eşi, İstanbul’da yaşıyor.

2012‘de Yasemin Bayazıt, Boğaziçi Üniversitesi’nde doçent olmuştur.
Erdem Bayazıt’ın eşi, 1990‘larda Çağdaş Sanatlar Merkezi’nde çalışmıştır.
Yasemin Bayazıt, 1990‘lı yıllarda İstanbul Teknik Üniversitesi’nde öğrenim görmüştür.
Erdem Bayazıt’ın eşi, Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkan Yardımcısıdır.
Yasemin Bayazıt, Erdem Bayazıt ile birlikte Yıldız Kalıcı Konutları‘nda yaşamaktadır.