Son konular

Eskiköy İlköğretim Okulu Bilgileri Ortaca Muğla

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
43
Coin
256,938
Eskiköy İlköğretim Okulu Hakkında - Eskiköy İlköğretim Okulu Tanıtım - Eskiköy İlköğretim Okulu Resimleri - Eskiköy İlköğretim Okulu İletişim

Eskiköy İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

VİZYONUMUZ: Okulumuzda öğrenenler ve öğretenler değişime ve gelişime açık olsun.

MİSYONUMUZ: Atatürkçü, insan haklarına saygılı, bilimsel düşünme gücüne sahip, çevresiyle iyi ve olumlu ilişkiler kurabilen bireyler olarak yetiştirmek.

Eskiköy İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Ortaca
Okulun Telefonu: 252 2842403
Okulun Faksı:
Okulun Adresi: Eskiköy Ortaca
Okulun Web Adresi:
Okulun E-Posta Adresi: [email protected].
Okulun Müdürü:
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Metropol İçi / Dışı :
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok 200-250 Tl. arası

Eskiköy İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr -

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Similar threads

• Soru
Çaylı 100. Yıl İlköğretim Okulu Bilgileri Ortaca MuğlaÇaylı 100. Yıl İlköğretim Okulu Hakkında - Çaylı 100. Yıl İlköğretim Okulu Tanıtım - Çaylı 100. Yıl İlköğretim Okulu Resimleri - Çaylı 100. Yıl İlköğretim Okulu İletişim Çaylı 100. Yıl İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz ...
Cevaplar
0
Görüntüleme
11
  • Soru
Aydınlar İlköğretim Okulu Bilgileri Ortaca Muğla VİZYONUMUZ: Bünyesindeki tüm yaş gruplarının yeteneklerini geliştirebilecek imkanları sağlayan,ülkemizde ve bölgemizde tercih edilen bilim ve kültür merkezli bir örgün eğitim kurumu olmak. MİSYONUMUZ: Türk Milli Eğitim sisteminin genel amaç ve...
Cevaplar
0
Görüntüleme
12
  • Soru
Kemaliye İlköğretim Okulu Hakkında - Kemaliye İlköğretim Okulu Tanıtım - Kemaliye İlköğretim Okulu Resimleri - Kemaliye İlköğretim Okulu İletişim Kemaliye İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz : VİZYONOMUZ: Çocuklarımızın düşlerinin buluştuğu umutlarının gerçekleştiği model bir...
Cevaplar
0
Görüntüleme
16
  • Soru
Ortaca İlköğretim Okulu Bilgileri Aslanapa Kütahya VİZYONUMUZ ATATÜRK milliyetçiligine bagli, insan haklarina saygili, Türkiye Cumhuriyetine karsi görev ve sorumluluklarini bilen ve bunlari davranis haline getirmis yurttaslar yetistirmek. MİSYONUMUZ Çevresinde okul bulunmayan ilkögretim...
Cevaplar
0
Görüntüleme
6
  • Soru
Okçular İlköğretim Okulu Hakkında - Okçular İlköğretim Okulu Tanıtım - Okçular İlköğretim Okulu Resimleri - Okçular İlköğretim Okulu İletişim Okçular İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz : 2-VİZYONUMUZ: Öğrencilerimizin : * Bireysel yeteneklerini dikkate alarak öğrenmeyi...
Cevaplar
0
Görüntüleme
16
Üst Alt