etkileci sozler istiyorum

etkileci sozler istiyorum
0
18

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
44
Coin
256,937
Basın goğsume yaslandıgında, tek duşmanım var Gecip giden zaman

Seni ne kadar sevdiğimi ogrenmek istersen, yere duşen her yağmur damlasını tutmaya calış; tutabildiklerin senin sevgin tutamadıklarınsa; benim sana olan sevgimdir

Ruzgarın kemanını caldıgı ve damlaların pencerene vurdugu bir gecede yatagına uzanıp hayalini kurdugun ve keşke dedigin tum guzellikler senin olsun

Once duştuğumde kalkmayı, sonra aleve dokunduğumda acıyı, sevmeyi oğrendim, sevilmeyi, herseyi oğrendimdeyalnız seni unutmayı ogrenemedim

Ne insanlar tanıdım yıldızlar gibiydiler, hepsi goklerdeydi parlıyordu Ama ben seni, guneşi sectim Ve bir guneş icin bin yıldızdan vazgectim

Guneşin buz tuttugu yerde bir alev gorursen, o bil ki yalnız ve yalnız senin icin yanan kalbimdir

Dunyada iki gul olsun biri kırmızı biri beyaz, sen beni unutursan kırmızı gul solsun, ben seni unutursam beyaz gul kefenim olsun

Aski reddetmek,gunesin batisini gormekten uzuntu duyduğun icin doğusunu izlemekten zevk almayi reddetmeye benzer

Aşkımıza nokta koyma;sana bir kucak dolusu virgul getirdim !

Biz birbirimize donmuş iki ayna gibiyizİcimizde binlerce olsada goruntumuz biz sadece birbirimizi goruruz

Gozlerine gozleriyle goz koyanın, gozlerini gozlerimle oyarım Gozlerini gozlerden sakın, gozlerin gozlerime lazım

Biraz buruk bir duygu yuklenirse yuregine, gozlerin zamanla takılırsa uzaklara, hele kulakların zamansız deli gibi cınlarsa, bil ki bir yerlerde ozlenmişsindir

Ismini kagıda yazamıyorum Gun gelir yerlere atılır diye, elerim tutmuyor cizemiyorum resmini gorenler tutulur diye

Bu gece kayarken yıldızlar gokyuzunden ve gozumden yaşlar suzulurken, dilek tutmadım ilk defa sadece teşekkur ettim tanrıya, bu gece yanımda oldugun icin

Hayata niye geldim diye duşunmeye başlamıştım 21′ imden sonra seninle tanısınca anladım dunyaya geliş sebebimi

Benim sana olan aşkım sagır bir ressamın , kristal bir yuzeye dusen gulun sesini cizdigi zaman biter

Sevgiliyi aylarca goremeyen aşığa, sevgili icin akan gozyaşı bile guzeldir

Eger askta guzel bir an varsa oda baskalarini bastan cikartan o yuregin benim icin kan agladigi zamandir

İnsanlar her ne kadar sonbaharı ayrılık mevsimi kabul etmişlersede, kaderde ayrılık varsa sonbaharı beklemez

Beraber ağlamaktaki tatlılık kadar hicbir şey kalbleri birbirine bağlamaz

Ağlamak istiyorsanız asla yapmayınCunku, bir yerlerde sadece sizin bir guluşunuz icin yaşayanbirileri mutlaka vardır

Seninle bir pergelin iki ayrı kolları gibiyiz ne kadar donersen don yine aynı yerde karşılaşacağız

Eğer geceler seni duşunduğum kadar uzun olsaydı asla sabah olmazdı

Bana unut dediler seni unuttum;Ama seni değil, bana seni unut diyenleri

Uzaklıklar kucuk sevgileri yok eder buyukleri ise yuceltir tıpkı ruzgarın mumu sondurup ateşi yukselttiği gibi

Yağmuru sevdiğini soyluyorsun ama yağmur yağınca şemsiyeni acıyorsun, Guneşi sevdiğini soyluyorsun ama guneş acınca golgeye kacıyorsun, Ruzgarı sevdiğini soyluyorsun ruzgar cıkınca pencereni ortuyorsun İşte bundan korkuyorum cunku beni de sevdiğini soyluyorsun

Kalbime sapla hanceri kana bulansın Fazla derine dalma derinlerde hep sen varsın

Bana sevdiğini yaz, ben ol, beni yaşa, bir şiir yaz, yukarı bakib da tanrını gor, kendini unut, yerden daha goturub uzaklara at, hayati sevdiğini soyle, hayati sev

Zor diye birşey yoktur İmkansız sadece biraz zaman alır