Son konular

Facebook'ta şifre sıfırlama işlemi nasıl yapılır?

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
41
Coin
256,935
Facebook'ta şifre sıfırlama işlemi nasıl yapılır?b

Eğer facebook şifrenizi unuttuysanız uzulmenize gerek yok Kaybedilen bir facebook şifresini geri almak o kadar kolay ki

Alttaki adımları uygulayın;

Şuraya tıklayın; http:wwwfacebookcomresetphp
Acılan sayfadaki kutucuğa email adresinizi yazın
ve Alttaki “Reset Password veya “Şifreyi Yenile duymesine tıklayın
Emaillerinizi kontrol edin Gelen link e tıklayın ve acılan facebook sayfasından yeni şifrenizi belirleyin

Similar threads

• Soru
Directadmin, CloudLinux, Freebsd, Debian ve Redhat/Centos işletim sistemlerine kurulabilen Ziyaretçiler için gizlenmiş link,görmek için Giriş yap veya üye ol. kontrol panelidir. Lisans ücretlerinin uygun olması ve sade bir kontrol paneli olmasından dolayı da linux hosting kullanıcıları...
Cevaplar
0
Görüntüleme
16
  • Soru
Radyonun Yapımı Anlatımı Radyo Nasıl Yapılır Flatcast in sitesine giriş yapın Acılan sayfadaki ''You are new?Register here'' linkine tıklıyorsunuz Daha sonra onunuze kucuk bir pencere gelecek Bu penceredeki gri bant icindeki kodu kutuya yazın ve next linkine tıklayın Acılan sayfada...
Cevaplar
0
Görüntüleme
9
  • Soru
Günümüzde kullanılan en popüler sosyal medya platformlarından birisi şüphesiz Instagram’dır. Dünyanın dört bir yanından kullanıcıya sahip olan bu uygulama, pek çok içerik üreticisine de sahiptir. Bu kadar popüler bir uygulama olması, birçok soruyu da beraberinde getirir. Bu sorulardan birisi de...
Cevaplar
0
Görüntüleme
15
  • Soru
Bilgisayara nasıl şifre konulur, Bilgisayarınız birden çok kişi tarafından kullanılıyorsa ve diğer kişilerin sizin verilerinize, masaüstünüze ulaşmasını istemiyorsanız birazdan yazımızda tarif edeceğimiz yolu izleyerek bunu kolaylıkla yapabilirsiniz. İlk olarak Başlat menüsünden Ayarlar...
Cevaplar
0
Görüntüleme
35
  • Soru
Sevdiklerinle paylaşmayı unutma ! Gmail şifre sıfırlama nasıl yapılır? Şifrenizi unuttuysanız, endişelenmeyin. İşte adım adım Gmail şifre sıfırlama süreci. İlk olarak, gmail.com adresine gidin ve “Hesabınıza giriş yapın” seçeneğine tıklayın. Ardından, “Şifrenizi mi unuttunuz?” bağlantısını...
Cevaplar
0
Görüntüleme
21
Üst Alt