Son konular

Ferizler Köyü Bergama - İzmir

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
43
Coin
256,938
Ferizler - Ferizler Köyü - Ferizler Köyü Bergama - İzmir - Ferizler Hakkında - Ferizler Resimleri - Ferizler Tanıtım - Ferizler Bilgileri

İlçe : Bergama

İL : İzmir

Köyün iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir.

Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanır.

Sağlık Evi - Yok
Sağlık Ocağı - Yok
İlköğretim Okulu Var / Faal Değil - Taşımalı Eğitim Yapılıyor
PTT Şubesi Yok - PTT Acentası Yok
Su Şebekesi Var
Kanalizasyon Var

Köy Muhtarı : H.HÜSEYİN GÜN

Muhtarlık Erişim Bilgileri :

Telefon : 0 (232) 662 01 48

Cep Telefonu : 0 (535) 722 21 19

Demografik Bilgiler :

Nüfusu : 2000 / 269

1997 / 263

İle Uzaklığı : 121 km

İlçeye Uzaklığı : 14 km

Rakım : 100 m

Kaynak : Vikipedi, özgür ansiklopedi

Kaynak : Yerel Net

Ferizler köyüne ait bilgi ve resimleri bu konu altında paylaşabilirsiniz

Similar threads

• Soru
Çitköy - Çitköy Köyü - Çitköy Köyü Bergama - İzmir - Çitköy Hakkında - Çitköy Resimleri - Çitköy Tanıtım - Çitköy Bilgileri İlçe : Bergama İL : İzmir Köyün iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir. Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanır. Sağlık Evi - Yok Sağlık Ocağı - Yok...
Cevaplar
0
Görüntüleme
21
  • Soru
Çakırlar - Çakırlar Köyü - Çakırlar Köyü Bergama - İzmir - Çakırlar Hakkında - Çakırlar Resimleri - Çakırlar Tanıtım - Çakırlar Bilgileri İlçe : Bergama İL : İzmir Köyün iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir. Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanır. Sağlık Evi - Yok Sağlık...
Cevaplar
0
Görüntüleme
16
  • Soru
Sindel - Sindel Köyü - Sindel Köyü Bergama - İzmir - Sindel Hakkında - Sindel Resimleri - Sindel Tanıtım - Sindel Bilgileri İlçe : Bergama İL : İzmir Köyün iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir. Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanır. Sağlık Evi - Yok Sağlık Ocağı - Yok...
Cevaplar
0
Görüntüleme
37
  • Soru
Bayramcılar - Bayramcılar Köyü - Bayramcılar Köyü Bergama - İzmir - Bayramcılar Hakkında - Bayramcılar Resimleri - Bayramcılar Tanıtım - Bayramcılar Bilgileri İlçe : Bergama İL : İzmir Köyün iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir. Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanır...
Cevaplar
0
Görüntüleme
18
  • Soru
Narlıca - Narlıca Köyü - Narlıca Köyü Bergama - İzmir - Narlıca Hakkında - Narlıca Resimleri - Narlıca Tanıtım - Narlıca Bilgileri İlçe : Bergama İL : İzmir Köyün iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir. Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanır. Sağlık Evi - Yok Sağlık Ocağı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
15
Üst Alt