Son konular

Fikri Işık Kimdir - Fikri Işık Biyografisi

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
41
Coin
256,935
Fikri Işık Biyografisi
Fikri Işık Özgeçmişi
Fikri Işık Hayatı
Fikri Işık Kocaeli

Fikri Işık (1965 - )

Fikri Işık, 13 Eylül 1965′te Gümüşhane Babacan Köyü’nde doğdu. Babasının adı Tevfik, annesinin adı Mecbure’dir. Eğitimci, Ticaret; Orta Doğu Teknik Üniversitesi Eğitim Fakültesi Fen Bilimleri Eğitimi Bölümü’nü bitirdi. İzmit ve İstanbul’da özel okulda ingilizce ve matematik öğretmenliği yaptı. Gıda sektöründe yönetici olarak çalıştı. Tarım sektöründe bitki köklendiricisi üreten bir fabrikanın kuruluşu ve pazarlama bölümünün oluşturulmasını sağladı. ODTÜ Mezunlar Birliği Vakfı, Hereke Eğitim ve Kültür Yardımlaşma Derneği, Kızılay, Yeşilay, Ayışığı Yetim ve Öksüz Çocuklar Yardımlaşma Derneği ile Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfı’nın üyesi oldu. İyi düzeyde İngilizce, orta düzeyde Arapça bilen Işık, evli ve 4 çocuk babasıdır.

Similar threads

• Soru
Fikri Işık Biyografisi Fikri Işık Özgeçmişi Fikri Işık Hayatı Fikri Işık Kocaeli Fikri Işık (1965 - ) Fikri Işık, 13 Eylül 1965′te Gümüşhane Babacan Köyü’nde doğdu. Babasının adı Tevfik, annesinin adı Mecbure’dir. Eğitimci, Ticaret; Orta Doğu Teknik Üniversitesi Eğitim Fakültesi Fen Bilimleri...
Cevaplar
0
Görüntüleme
7
  • Soru
Fikri İşık Hangi Partili? sorusu, Türk siyasetinde sıklıkla gündeme gelen bir konudur. Fikri İşık, Türk siyasetçilerinden biridir ve partisi Adalet ve Kalkınma Partisi’ne (AKP) üyedir. Fikri İşık, AKP’nin önemli isimlerinden biri olarak bilinir ve siyasi kariyerinde çeşitli görevler...
Cevaplar
0
Görüntüleme
7
  • Soru
Ayşe Türkmenoğlu Biyografisi Ayşe Türkmenoğlu Özgeçmişi Ayşe Türkmenoğlu Kim Ayşe Türkmenoğlu Konya Ayşe Türkmenoğlu (1965 - ) Ayşe Türkmenoğlu, 20 Mart 1965 tarihinde Konya, Kelhasan Kasabası'nda doğdu. Babasının adı Sırrı, annesinin adı Hadiye'dir. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni...
Cevaplar
0
Görüntüleme
13
  • Soru
Hasan Hami Yıldırım Biyografisi Hasan Hami Yıldırım Özgeçmişi Hasan Hami Yıldırım Hayatı Hasan Hami Yıldırım hakkında Bilgi 1963 yılında Bucak Taşyayla Köyü’nde doğdu. ODTÜ Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü’nden 1986 yılında mezun oldu. ODTÜ Fen Bilimleri Enstitüsü Şehir...
Cevaplar
0
Görüntüleme
12
  • Soru
Ömer Selvi, Ömer Selvi Kimdir, Ömer Selvi Hakkında Bilgi, Ömer Selvi biyografisiÖmer Selvi Kimdir Hayatı, Özgeçmişi DR. ÖMER SELVİ 16 Ocak 1976’da Niğde’nin Koyunlu Kasabası’nda doğdu. Temel eğitimini aldığı Ankara Kocatepe Mimar Kemal İlkokulu’nu 1988’de birincilikle bitirdi. Aynı yıl ÖSYM’nin...
Cevaplar
0
Görüntüleme
4
Üst Alt