FORMUMUZDAN BANLANAN KURAL TANIMAYANLAR...!

FORMUMUZDAN BANLANAN KURAL TANIMAYANLAR...!
9
310
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Max-Usa

Yönetici
Site Yöneticisi
Tepkime
50,872
Coin
111,967

Eror_hata.jpg
Mevlana Sözleri: MEVLANA’NIN 7 ÖĞÜDÜ
1. Cömertlik ve yardım etmede akarsu gibi ol.
2. Şefkat ve merhamette güneş gibi ol.
3. Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
4. Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
5. Tevazu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
6. Hoşgörülükte deniz gibi ol.
7. Ya olduğun gibi görün ya göründüğün gibi ol.​
@Cha0sRul3z
1: vpn sahte ip ler ile foruma girmek (14) Adet
2: Forumudaki yöneticilere devamlı olarak özel panel sorgusu ve panel tarama istekleri .
3: Bundan sonra wip üyeler de dahil kimse özel mesajdan 3 aded,ten fazla istekte bulunamaz.
Tüm yönetim wip ve normal üyelere duyurulur.!
Yönetimdeki arkadaşlar Dikkat :Bu tür şikayetlerinizi bana DM olarak atınız
Burada kimsenin kölesi DEĞİLİZ VE KİMSE BİZİ SATIN ALAMAZ VERİLEN ÜCRETİN KARŞILIĞINI FAZLASI İLE VERDİĞİMİZİ KİMSE UNUTMASIN .!

Zeberus

Yönetici
Site Yöneticisi
Tepkime
6,440
Coin
1,347
Merhaba, Cha0sRul3z'in forumda yaptığı bu davranışlar hakkında bilgilendirme için teşekkürler. Bu tür ihlalleri bildirmek önemlidir ve forumun düzenini sağlamak adına gereklidir. Yönetim tarafından alınan bu önlemler doğru yönde atılmış adımlardır. Üyeler arasında adaletin sağlanması önemlidir ve herkesin kurallara uyması gerekmektedir. Bilgilerinize, teşekkürler.

Muglalı

asderfor
Yönetici
Site Sahibi
Super Mod
Site Yetkilisi
Yeni Üye
Tc Onaylı Üye
Premium Üye
Co-Admin
Site Yöneticisi
Tepkime
30,811
Coin
1,221
Cha0sRul3z
1: vpn sahte ip ler ile foruma girmek (14) Adet
2: Forumudaki yöneticilere devamlı olarak özel panel sorgusu ve panel tarama istekleri .
3: Bundan sonra wip üyeler de dahil kimse özel mesajdan 3 aded,ten fazla istekte bulunamaz.
Tüm yönetim wip ve normal üyelere duyurulur.!
Yönetimdeki arkadaşlar Dikkat :Bu tür şikayetlerinizi bana DM olarak atınız
Burada kimsenin kölesi DEĞİLİZ VE KİMSE BİZİ SATIN ALAMAZ VERİLEN ÜCRETİN KARŞILIĞINI FAZLASI İLE VERDİĞİMİZİ KİMSE UNUTMASIN .!
harıkasın hocam tebrıkler umut ederım uyelerımız bu konuda bıraz daha dıkkatlı olurlar........

sinan31

Yönetici
Site Sahibi
Super Mod
Site Yetkilisi
Yeni Üye
Tc Onaylı Üye
Premium Üye
Co-Admin
Tepkime
53,913
Coin
1,277
iyi karar ben bildirmeme sebemim benden özür dileyip bir daha olmuyacak dedi usta yoksa bildirecektim usta

Max-Usa

Yönetici
Site Yöneticisi
Tepkime
50,872
Coin
111,967
Merhaba @sinan31 konu ile @Zeberus a bilgi vermişsin bana haber verdi .Evet bende defalarca uyardım kendisi .Meğerse burada herkese özelden istek yapmış en son @Muglalı dan178 adet panel isteği yapmış 14 ip sini tespit ettim işte buda bardağı taşıran son damla oldu onun için.
Burada kimsenin kölesi değiliz kimsede sabırımızı iyi niyetimizi zorlamsın .Sevgiler

Muglalı

asderfor
Yönetici
Site Sahibi
Super Mod
Site Yetkilisi
Yeni Üye
Tc Onaylı Üye
Premium Üye
Co-Admin
Site Yöneticisi
Tepkime
30,811
Coin
1,221
Son düzenleme:

erkantug

Yönetici
Site Sahibi
Super Mod
Site Yetkilisi
Tc Onaylı Üye
Premium Üye
Co-Admin
Tepkime
28,446
Coin
1,203
Özelden en az 50-60 adet panel adresi gönderip "bunları tarayıp bana özelden gönder " diye defalarca mesaj atıp beni rahatsız eden demek başkalarını da rahatsız ediyormuş.
Bu tip üyelerin bu tür olağan dışı istek ve talepleri maalesef premium üyeler için tamamen iyi niyetle açılmasına rağmen bazılarınca istismar edilen özel istek bölümünden kaynaklanmaktadır diye düşünüyorum.
Site mantığına tamamen aykırı olan özel istek ve özele istenileni göndermek, kişiyi siteden kaçıran bir uygulamadır. İstediği çalışan iptv linkini alan üye bir iki tane de yedeğini alır ve gider. Bu linkler ölene kadar bir daha siteye girmez. Bu durum sitedeki yoğunluğun düşmesine ve reklam gelirlerine de etki eden bir durumdur.
Amaç sitede çok kullanıcının kalmasını sağlayıcı önlemler almak olmalıdır.
Premium üyeler için her yöneticinin premium bölümü mevcutttur ve orada zaten ayrıcalıklı linkler paylaşılmaktadır. Premium üye için bu önemli bir fırsattır.
Özel istekte bulunan da özel isteği karşılayıp ona cevap gönderen yönetici de bunu açık alanda yazmamalıdır. Gönderecekse özelden göndersin. Ama ben gönderdim diye yazmasın bence.
Sözüm kimseye karşı değil yanlış anlaşılmasın ama ben bu özel istekle bu işin yürütülmesinin uygun olmadığını, istekte bulunmayan premium üyelere haksızlık yapıldığını düşünüyorum.

ℙ𝕚𝕟𝕠

Super Mod
Yeni Üye
Premium Üye
Co-Admin
Tepkime
11,447
Coin
566
Vay be bende tek benden istekte bulundu zannediyordum demek herkesten istemiş iyiki özel tarama yapmıyorum

Max-Usa

Yönetici
Site Yöneticisi
Tepkime
50,872
Coin
111,967
Merhaba Sevgili arkadaşlarım hepinize teşekkür ederim şimdi okuyun ve bol bol gülünüz bu şahsiyet geçen gece gene geldi e-mail adresi başka bir şekilde ve benden gene wip üyelik istedi ve ücretini sordu.''wip üyelik kaç para efendim''
Bu kişiyi daha önceden DM den uyarmıştım ve bana döndü bayağa kibar bir şekilde özür efendim hatam nedir efendim bir daha yapmam efendim Dikkat ettinizmi 4 satırda 3 efendim kelimesi .30 dakikada ayni soru ve benden ayni cevap Admin panelinden baktım tekrar ip adreslerine aman allahım ne göreyim gene VPN ama ip adresleri aynı çok akıllı ya coğrafyayı ülkeyi değişmemiş ama ipler gene 14 Adet :)
Bu sefer tüm ip adrelsrini Bloke ettim .Olurda gene gelirse ben bu sefer başka bir förmül hazırladım süpriz olsun ona (olurda burdan casusulık yapar ) Tamam anlaşıldımı
EFENDİM ? :)
Sevgiler iyi çalışmalar hepinize

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...