Son konular

Gemiye Binmek

Konuyu Yükselt

Similar threads

• Soru
Rüyada Gemi Görmek Ne Anlama Geliyor? Rüyada Gemi Görmek Her türlü olumsuzluktan kurtulmaya, İyi insanlarla birlikte gemiye binmek ilahi mağfirete, gemiden salimen karaya inmek sıkıntı vve ıstırabın sona ermesine, Geminin batması salimen yapılacak yolculuğa, Batan gemiden bir kalas, can simidi...
Cevaplar
0
Görüntüleme
32
  • Soru
Dün gece rüyamda gemi gördüm ve doğrusu çok merak ettim bu rüyanın tabirini anında bu konuyla ilgili kitaplardan bir araştırma yaptım ve buldum bakın rüyada gemi bakmak ne anlama geliyormuş? Rüyada Gemi bakmak:Yaşantınızda her türlü olumsuzluktan kurtulmaya delalet etmektedirAyrıca rüyada...
Cevaplar
0
Görüntüleme
23
  • Soru
Sevdiklerinle paylaşmayı unutma ! Rüyada büyük gemiye binmek nedir? Rüyada büyük gemiye binmek, hayatta büyük değişikliklerin habercisi olabilir. Bu rüya, kişinin kariyerinde yükselme veya yeni bir iş fırsatı elde etme anlamına gelebilir. Büyük gemi, güvenli bir yolculuğu temsil eder ve kişinin...
Cevaplar
0
Görüntüleme
12
  • Soru
Dun gece ruyamda gemi gordum ve gercekten cok merak ettim bu ruyanın tabirini hemen bu konuyla ilgili kitaplardan bir araştırma yaptım ve buldum bakın ruyada gemi gormek ne anlama geliyormuş? Ruyada Gemi gormek:Yaşantınızda her turlu olumsuzluktan kurtulmaya delalet etmektedirAyrıca ruyada...
Cevaplar
0
Görüntüleme
28
  • Soru
Rüyada Gemiye Bindiğini Görmek Nedemektir, Rüyada Gemiye Bindiğini Bakmak Ne Kavrama Kazanç, rüyada gemi bakmak, üzüntü, hüzün, sikinti, hastalik, darlik veya kitlik icinde bulunan kimse icin, kurtulustur geminin karada görülmesi kurtulusa yaklasmaktir rüyada gemiyi karaya ceken kimse...
Cevaplar
0
Görüntüleme
43
Üst Alt