Son konular

Gönül Bekin Şahkulubey

Konuyu Yükselt

zeberus1234

Yeni Üye
Tepkime
9
Coin
2
Gönül Bekin Şahkulubey, 18 Haziran 1970'te Mardin'de doğdu. Babasının adı Yaşar, annesinin adı Semiye'dir. Gazi Üniversitesi Eczacılık Fakültesi'ni bitirdi. Serbest Eczacılık yaptı. Türk Kadınlar Birliği Mardin Şubesi, Mardin Yardımseverler Derneği, Mardin Kültür, Turizm ve Tanıtım Derneği, Mardin Öğrenci Koruma Derneği gibi sivil toplum kuruluşlarında çalışmalarda bulundu. İyi düzeyde İngilizce ve Arapça bilen Bekin Şahkulubey, evli ve 3 çocuk annesidir.

E Posta [email protected]

TBMM

Similar threads

• Soru
Gönül Bekin Şahkulubey Hakkında Bilgi, Gönül Bekin Şahkulubey Kimdir, Gönül Bekin Şahkulubey BiyografisiGönül Bekin Şahkulubey 18 Haziran 1970 yılında Mardin'de doğdu. Babasının adı Yaşar, annesinin adı Semiye'dir. Gazi Üniversitesi Eczacılık Fakültesi'ni bitirdi. Serbest Eczacılık yaptı. Türk...
Cevaplar
0
Görüntüleme
22
  • Soru
Gönül Bekin Şahkulubey Hakkında Bilgi, Gönül Bekin Şahkulubey Kimdir, Gönül Bekin Şahkulubey BiyografisiGönül Bekin Şahkulubey 18 Haziran 1970 yılında Mardin'de doğdu. Babasının adı Yaşar, annesinin adı Semiye'dir. Gazi Üniversitesi Eczacılık Fakültesi'ni bitirdi. Serbest Eczacılık yaptı. Türk...
Cevaplar
0
Görüntüleme
16
  • Soru
Süleyman Çelebi, 1 Ocak 1944'te Mardin Midyat'ta doğdu. Babasının adı Şeyhmus, annesinin adı Sari'dir. Avukat; İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. Serbest avukatlık yaptı. Türkiye Zirai Donatım Kurumu Yönetim Kurulu Üyeliği görevinde bulundu. 17, 18, 20, 21. Dönem Mardin...
Cevaplar
0
Görüntüleme
10
  • Soru
Mehmet Halit Demir, 15 Haziran 1970'de Mardin Kızıltepe'de doğdu. Babasının adı İbrahim, annesinin adı Gazali'dir. Harita Kadastro Mühendisi; Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi'ni bitirdi. İSRA Mühendislik Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı olarak çalıştı. Harita Kadastro...
Cevaplar
0
Görüntüleme
29
  • Soru
Öznur Çalık Biyografi, Öznur Çalık Kimdir, Öznur Çalık Hakkında Bilgi Öznur Çalık 1 Ocak 1965 yılında Malatya Pütürge'de doğdu. Babasının adı Halit, annesinin adı Makbule'dir. Eczacı; Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi'ni bitirdi. Serbest eczacı olarak çalıştı. Malatya Eczacı Odası...
Cevaplar
0
Görüntüleme
6
Üst Alt