Son konular

Guzel sanatlar ve Spor Liselerine Başvuru Tarihi

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
41
Coin
256,935
20242024 Yılı Guzel Sanatlar Ve Spor Liselerine Başvurular Başlıyor Guzel Sanatlar ve Spor Liselerine Oğrenci Alımı konulu 202425 numaralı genelge tum illere gonderildi

Genelgeye gore;
Guzel sanatlar ve Spor liselerine muracaatlar 17 Haziran 19 Temmuz 2024 tarihleri arasında yapılacaktır Muracaatlar Guzel sanatlar ve spor lisesi mudurluklerine doğrudan veya posta ile yapılacaktır

Sınava girecek oğrenci listeleri 2226 Temmuz 2024 tarihleri arasında okulda ve okulun internet sayfasında ilan edilecektir

Oğrenci secimleri ise 29 Temmuz 2 Ağustos 2024 tarihleri arasında yapılacaktır

Oğrencilerin kesin kayıtları 516 Ağustos 2024 tarihleri arasında yapılacaktır

Similar threads

• Soru
Gazi Universitesi ozel yetenek sınavı ile oğrenci alımı başvuru tarihi Gazi Universitesi ozel yetenek sınavı ile oğrenci alımı sınav tarihi Gazi Universitesi ozel yetenek sınavıyla oğrenci alımı başvuruları Gazi Universitesinden yapılan acıklamada, 20242024 eğitim oğretim yılı icin on kayıt ve...
Cevaplar
0
Görüntüleme
7
  • Soru
images20242024bursbasvurutarihleri5af99cf92892c 20242024 Oğretim Yılında YURTKUR Yurtlarında Barınmak, Burs, Oğrenim Ve Katkı Kredisi Almak İsteyenler İcin Başvuru Esasları Belirlendi 20242024 oğretim doneminde Oğrenci Secme ve Yerleştirme Sınavına girerek bir yuksekoğretim programına...
Cevaplar
0
Görüntüleme
24
  • Soru
Hemşirelik Lisans Tamamlama (HELITAM) Programı Nedir? Program Hakkında Genel Bilgiler Hemşirelik Lisans Tamamlama (HELITAM) Programı Nedir? Hemşirelik Lisans Tamamlama (HELİTAM) Programı; Kamu veya ozel sektorde calışmakta olan Hemşirelik ile Sağlık Memurluğu bolumuprogramı on lisans mezunu...
Cevaplar
0
Görüntüleme
17
  • Soru
Sınıfta kalan lise oğrencisine 4 yeni sınav hakkı Lisede sınıfta kalan oğrenciye 4 ek sınav 2024 Lisede Kalana ek sınav hakkı getirildi Ortalama yukseltme ve sorumluluk sınavlarında da başarılı olamayan oğrencilere 4 dersten ek sınav hakkı verildi Genelge; Genelgeye gore, Eylul ayında...
Cevaplar
0
Görüntüleme
20
  • Soru
Spor ve Guzel Sanatlar Lisesi Oğretmenlik Başvuruları 10 Mart 2024 de yapılacak olan Fen liseleri sosyal bilimler liseleri, spor liseleri ve her turlu Anadolu Lisesi Oğretmenliklerine başvurular başladı Anadolu Lisesi Oğretmenlik Başvuru Kılavuzuna aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz...
Cevaplar
0
Görüntüleme
12
Üst Alt