Son konular

Hakan Coşkun

Konuyu Yükselt

zeberus1234

Yeni Üye
Tepkime
9
Coin
2
Hakan Coşkun, 19 Kasım 1967'de Osmaniye Kadirli'de doğdu. Babasının adı Tufan, annesinin adı Hürü'dür. Ziraat Mühendisi; Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi'ni bitirdi. Kahramanmaraş ve Aksaray'da öğretmen olarak görev yaptı. Tarım ve Köyişleri Bakanlığı'nda Ziraat Mühendisi olarak hizmet verdi. Türk Ziraat Yüksek Mühendisleri Birliği ve Türk Kooperatifçilik Kurulu Üyeliği, Türk Tarım Orman-Sen Ankara 2 No'lu Şube Sekreterliği, KAVAK Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulundu. Orta düzeyde İngilizce bilen Coşkun, evli ve 2 çocuk babasıdır.

TBMM

Similar threads

• Soru
İbrahim Yiğit, İbrahim Yiğit kim, İbrahim Yiğit hakkında bilgi, İbrahim Yiğit biyografiİbrahim Yiğit, 8 Aralık 1947'de Erzincan Kamarık'ta doğdu. Babasının adı İsmail, annesinin adı Hatice'dir. Ziraat Yüksek Mühendisi ve Öğretim Görevlisi; Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi'ni bitirdi...
Cevaplar
0
Görüntüleme
21
  • Soru
Vahit Kirişci, 4 Aralık 1960'da, Kahramanmaraş'ta doğdu. Babasının adı Mustafa, annesinin adı Saniye'dir. Ziraat Yüksek Mühendisi ve Öğretim Üyesi; Çukurova Üniversitesi Ziraat Fakültesi'ni bitirdi. Yüksek lisansını Çukurova Üniversitesi Ziraat Fakültesi Fen Bilimleri Enstitüsü'nde, doktorasını...
Cevaplar
0
Görüntüleme
19
  • Soru
Mehmet Şandır, 1947'de Kantara'da doğdu. Babasının adı Hasan, annesinin adı Atika'dır. Orman Yüksek Mühendisi; İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi'ni bitirdi. Orman Bakanlığı ile Gümrük ve Tekel Bakanlığı'nda Kontroller Kurulu Başkanı olarak görev yaptı. Serbest ticaretle uğraştı. Suriye Bayır...
Cevaplar
0
Görüntüleme
9
  • Soru
Ali Rıza Alaboyun, 8 Mart 1957'de Aksaray'da doğdu. Baba adı Ziya, anne adı Hediye'dir. Maden İşletme Mühendisi; İTÜ Maden Fakültesi'ni bitirdi. Amerika'da The Pennsylvania State University'de mühendislik yönetimi ve cevher hazırlama konularında master yaptı. Enerji Bakanlığına bağlı MTA ve...
Cevaplar
0
Görüntüleme
10
  • Soru
İbrahim Yiğit, İbrahim Yiğit kim, İbrahim Yiğit hakkında bilgi, İbrahim Yiğit biyografiİbrahim Yiğit, 8 Aralık 1947'de Erzincan Kamarık'ta doğdu. Babasının adı İsmail, annesinin adı Hatice'dir. Ziraat Yüksek Mühendisi ve Öğretim Görevlisi; Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi'ni bitirdi...
Cevaplar
0
Görüntüleme
9
Üst Alt