Son konular

Halil Aydoğan

Konuyu Yükselt

zeberus1234

Yeni Üye
Tepkime
9
Coin
2
Halil Aydoğan, 1 Nisan 1950'de Afyonkarahisar Çakır Köyü'nde doğdu. Babasının adı Mehmet, annesinin adı Hatice'dir. Bankacı; İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi'ni bitirdi. Türkiye Vakıflar Bankası'nda Müfettiş Yardımcısı olarak göreve başladı. Müfettiş oldu. Mecidiyeköy, Kadıköy, Taksim, İstanbul ve Şişli'de Şube Müdürü olarak görev yaptı. Vakıflar Bankası Genel Müdür Yardımcılığı ve Vakıf Finansal Kiralama AŞ'nin Genel Müdürlüğü görevlerinde bulundu. 22. Dönem Afyonkarahisar Milletvekili. İngilizce bilen Aydoğan, evli ve 2 çocuk babasıdır.

E Posta [email protected]

TBMM

Similar threads

• Soru
Halil Ünlütepe, 30 Kasım 1949'da Afyonkarahisar'da doğdu. Babasının adı Hasan, annesinin adı Şerife'dir. Avukat; İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. Serbest avukat olarak çalıştı. Afyonkarahisar Barosu Yönetim Kurulu Üyeliği, Türkiye Barolar Birliği Üst Kurul Delegeliği ve...
Cevaplar
0
Görüntüleme
6
  • Soru
Sait Açba, 10 Temmuz 1950'de Kütahya'da doğdu. Babasının adı Ömer, annesinin adı Makbule'dir. Mali İktisatçı ve Öğretim Üyesi; Eskişehir İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi'ni bitirdi. Doktora eğitimini, Anadolu Üniversitesi Afyonkarahisar İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde 1985 yılında...
Cevaplar
0
Görüntüleme
37
  • Soru
İbrahim Yiğit, İbrahim Yiğit kim, İbrahim Yiğit hakkında bilgi, İbrahim Yiğit biyografiİbrahim Yiğit, 8 Aralık 1947'de Erzincan Kamarık'ta doğdu. Babasının adı İsmail, annesinin adı Hatice'dir. Ziraat Yüksek Mühendisi ve Öğretim Görevlisi; Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi'ni bitirdi...
Cevaplar
0
Görüntüleme
21
  • Soru
Ahmet Koca, 20 Mayıs 1963'te Afyonkarahisar Bolvadin'de doğdu. Babasının adı Eşref, annesinin adı Zehra'dır. Eğitimci ve İş Adamı; Bursa Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'ni bitirdi. Özel sektörde yönetim kurulu üyesi ve genel müdür olarak görev yaptı. 22. Dönem Afyonkarahisar Milletvekili...
Cevaplar
0
Görüntüleme
7
  • Soru
Zekeriya Aslan, 2 Şubat 1969'da Afyonkarahisar Sandıklı'da doğdu. Babasının adı İbrahim, annesinin adı Emine'dir. Avukat; Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. Serbest avukat olarak çalıştı. Sandıklı Belediyespor Kulübü Başkanlığı yaptı. İngilizce ve az düzeyde Arapça bilen Aslan...
Cevaplar
0
Görüntüleme
6
Üst Alt