Hesap İşletim EFT Ücreti Almayan Bankalar Hangi Bankalardır?

Hesap İşletim EFT Ücreti Almayan Bankalar Hangi Bankalardır?
0
16

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
44
Coin
256,937
Hesap İşletim EFT Ücreti Almayan Bankalar
Cepte Teb
Fibabanka
Albaraka türk
Seninbankan.com ( kuveytürke bağlı bir bankadır)
Kuveytürk
En para
Enpara’da Havale Ve Eft Ücreti Kesiliyor mu?
Günümüzde enpara online bir şekilde çalışma sağlayan bir banka olduğu için birçok kişi tarafından tercih edilir. Yani işlem yapmak için herhangi bir yere gitmez ve telefonunuz yardımı ile bütün işlerinizi halledebilirsiniz. Bu banka Finansbank kapsamındadır. Bu sebepten dolayı da dışarıda para çekmek istiyorsanız finans banka gidip ATM’lerinden işlem yapabilirsiniz.

Hesap Isletim EFT
Peki, enpara’da havale ve eft ücreti kesiliyor mu? Aslında birçok banka havale ve EFT ücreti kesiyor ancak enpara havale ve EFT kesintisi yapmıyor.

Kuveyt Türk Havale Ve Eft Ücreti
Eğer yapmış olduğunuz EFT ve havale de ücreti ödemek istemiyorsanız Kuveyt Türk’ü tercih edebilirsiniz. Çünkü Kuveyt Türk gönderim sağladığınız da havale ve aynı zamanda EFT ücreti kesimi gerçekleştiremiyor.

Hangi Bankalar Arası Eft Ücretsiz
Hangi bankalar arası EFT ücretsiz bu konu sizi ilgilendiriyor mu? O zaman doğru yerdesiniz.Fibabanka, senin bankan, Kuveyt Türk, İng. bank, Cepteteb ve aynı zamanda enpara arası EFT ücretsizdir.

Hangi Banka Ücretsiz Hesap Açıyor?

Ücretsiz hesap açtırmak istiyorsanız bunun için belirli bankalar mevcuttur. Bu markaların haricindeki bankalar sizlerden belirli bir miktar ücret istemektedir. Peki, hangi banka ücretsiz hesap açıyor. İşte bunun cevabı;

Kuveyt türk katılım bankası
Türkiye finans katılım bankası
Albaraka türk katılım bankası
Cepteteb
Yapı kredi bankası
Enpara
Qnb finansbank
Eft Ücreti Ne Kadar 2021
EFT ücretleri geçen seneye göre artış gösterdi. Eğer 1000 TL’nin alt seviyesinde işlem yapıyorsanız EFT ücreti 4 TL’dir. Eğer işlem yaptığınız tutar 1000 TL’nin üzerinde ise bu oran miktara göre artış gösterir.

Üst Alt