Son konular

İbni Sina adlı tiyatro eserini bulmama yardımcı olur musunuz?

Konuyu Yükselt

zeberus1234

Yeni Üye
Tepkime
9
Coin
2
İbni Sina adlı tiyatro eserini bulmama yardımcı olur musunuz? arkadaşlar bana yardım edn lütfen bu esri bulmam lazım
İbni Sina adlı tiyatro eserini bulur musunuz?

Similar threads

• Soru
Remzi Özçelik'in "İbn-i Sinâ" adlı tiyatro eserini nasıl bulabilirim? Remzi Özçelik'in "İbn-i Sinâ" adlı tiyatro eserini bulmama yardımcı olur musunuz
Cevaplar
0
Görüntüleme
17
  • Soru
İbni Sina İslam düşünce tarihinin en büyük isimlerinden olan İbni Sina’nın bu seçkinliği, birçok yönden özgünlük taşıyan, ayrıntılı ve mükemmel bir sistemle sunulmuş felsefesinden ileri gelir. İbni Sina, ilahiyattan ahlak ve siyasete kadar felsefenin o dönemdeki bütün disiplinlerini ele almış...
Cevaplar
0
Görüntüleme
12
  • Soru
Anne sevgisi ile ilgili tiyatro metni Anne sevgisiyle ilgili tiyatro bulmama yardım edermisiniz Anne sevgisi konulu tiyatro arıyorum yardımcı olur musunuz
Cevaplar
0
Görüntüleme
8
  • Soru
ibni sinanın okuduğu okullar, ibni sinanın okuduğu okullar nelerdir İbni Sina Okuduğu Okullar İbni Sina, kendisinin yazdığı ve sadık öğrencisi Büczâni’nin tamamladığı hayat hikayesine göre Türkistan’da, Buhara yakınlarındaki Efşene’de bürokrat bir ailenin çocuğu olarak 980 yılında doğdu. Asıl...
Cevaplar
0
Görüntüleme
12
  • Soru
Biruni Hayatı Ve Felsefe Anlayışı Hakkında bilgi Birunî Eserlerindeki yüksek fen bilgileri, kendinden sekiz asır sonra gelen fen bilim adamlarını dahi hayrette bırakmış, bugünkü fennin mimarlarının rehberi olmuş büyük fen ve islâm âlimidir. Arapça yazdığı kitaplarda sık sık Türkçe kelimeler...
Cevaplar
0
Görüntüleme
25
Üst Alt