Son konular

İçerik yok

Konuyu Yükselt

Similar threads

• Soru
Diş etleri ağrısı ile ilgili soru ve cevaplar Soru: yemek yedikten sonra yada sert bişey yediğim zaman diş etlerim çok ağrıyor.ne yapa bilirim.Cevap: Diş etlerinizde aralıklar veya diş eti cebi olabilir. Öncelikle bir hekime danışıp muayene olmanız gerekir. ------ Soru: benim köpek dişlerim...
Cevaplar
0
Görüntüleme
67
  • Soru
Kupaya son bakış: 4-2 Ziraat Türkiye Kupası'nda son maçına çıkan Beşiktaş, İnönü'de Konya Şekerspor'u 4-2 mağlup ederek kupaya galibiyetle veda etti. Ayıp ettin be hocam! Geçen yılı çifte kupayı alarak kapadın. Şimdi ise daha grup maçlarında havlu atıldı. Olabilir... Dünya devi Real Madrid...
Cevaplar
0
Görüntüleme
9
  • Soru
Vücuttan gelen herhangi bir akıntı utanç verici olabilir. Bu nereden gelirse gelsin ancak böyle bir durumda sebebini araştırmak utanmaktan doğru olandır. Aslında bir çok akıntı ya normaldir, ya da biz normal kabul etmişizdir onunla yaşaya yaşaya. Ta ki bir biçimde bir şeylerin farkına varana...
Cevaplar
0
Görüntüleme
17
  • Soru
Selamın aleyküm hocam, ben 32 yaşında bekâr bir bayanım ve de evlenemedim. 10 yıl önce evlendim biriyle ama 1-2 hafta sonra geriye döndüm ayrıldık, hatta gerdek gecesi bile yaşamadım. Evlenmeden öncesinde de çok şeyler oldu anlaşamıyorduk neyse ayrıldık sonunda (bendede suç vardı ondada). Sonra...
Cevaplar
0
Görüntüleme
36
  • Soru
IPTV, İnternet Protokolü Televizyonunun kısaltmasıdır. Bu, televizyonun bir IP adresi üzerinden, yani İnternet üzerinden geldiği anlamına gelir. IPTV, televizyon sinyallerinin IP protokolü aracılığıyla dağıtımını ifade eden iki kısımdan oluşan bir sistemdir. TV kısmı bildiğim anlamda televizyonu...
Cevaplar
0
Görüntüleme
77
Üst Alt